İşte AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci'den Yeni Yıl mesajı
İşte AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci'den Yeni Yıl mesajı
SİYASET / 1 Ocak 2018
Dr. Selim Temurci yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci'nin mesajı şöyle:

Sevinçleri ve hüzünleriyle bir yılı daha geride bıraktık.
 
Bizim için ömrümüzden azalmış her yıl bir muhasebe vesilesi olduğu gibi, girdiğimiz her yıl da hayır ve hakikat yolunda yeni umut ve enerji kuşanmamız için bir silkiniş noktasıdır.
 
Biz de İstanbul teşkilatı olarak, zamanın en kıymetli servet olduğunu hiç unutmadan ve “İki günü birbirine denk olanın ziyanda olduğu” şuuruyla bu yıl daha çok çalışacak, daha çok terleyecek, Hakk’ın rızası ve milletimizin mutluluğu adına daha çok gayret göstereceğiz.
 
Allah’ın izniyle, 2018 yılında da medeniyetimize yakışan bir ruh içinde, Milletimizle beraber, ülkemizin, çocuklarımızın ve umutlarını Türkiye’ye bağlamış mazlum coğrafyamızın geleceği adına yılmadan, usanmadan, yorulmadan koşturacak, Cumhuriyetimizin 100. yıl hedeflerine el ele, gönül gönüle ve emin adımlarla yürüyüşümüzü sürdüreceğiz.
 
Bağımsızlığımıza, istikrarımıza ve bütünlüğümüze halel getirmek isteyen tüm emperyalist odaklara karşı İstanbul olarak Türkiye’nin en gür sedası olacağız.
 
Bu zamana kadar her engeli milletimizle aştık, her hedefe milletimizle yürüdük.
 
Her zaman biricik gayemiz, bu güzel vatan toprakları üzerinde, bu şanlı bayrağın altında, kader birliği içinde, ortak medeniyet havzamızın değerlerine sımsıkı sarılarak bağımsız ve özgürce yaşamaktır.
 
Bu noktada 2019’un ülkemizin kaderi, milletimizin geleceği ve coğrafyamızın selameti adına taşıdığı büyük anlamın farkındayız.
 
2018’in bu yolda nasıl kritik bir süreç olduğunu da çok iyi biliyoruz.
 
Rabbimizden niyazım, ayaklarımızı her zaman kendi dosdoğru yolunda sabit kılması, gönüllerimize rahmet ve sevgi yağdırması, her zaman çalışmalarımıza bereket, gözlerimize aydınlık vermesi ve zorluklar karşısında azim ve sebatımızı engin kudret ve merhametiyle perçinlemesidir.
 
Bu duygularla İstanbulluların ve tüm milletimizin yeni yılını tebrik ediyor, 2018’in milletimiz, medeniyet coğrafyamız ve insanlık için kazasız, belasız, afetsiz, savaşsız, çatışmasız, barış ve hayırlarla dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum.
 
AK PARTİ İSTANBUL İL BAŞKANI Dr.SELİM TEMURCİ
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.