Milletvekili, AK Parti MKYK Üyesi Mustafa Yel: Tekirdağspor'u 1 midübüse muhtaç hale getiren Kadir Albayrak!
Milletvekili, AK Parti MKYK Üyesi Mustafa Yel: Tekirdağspor'u 1 midübüse muhtaç hale getiren Kadir Albayrak!
SİYASET / 1 Aralık 2017
İşte NAME HABER ( www.namehaber.com ) Yazarımız, AK Parti MKYK Üyesi, Tekirdağ Milletvekili, TBMM İç İşleri Komisyonu Üyesi Mustafa Yel'den Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı'na sert eleştiri.
Geçtiğimiz günlerde Tekirdağ’ın en işlek caddesine Tekirdağspor Yönetimi tarafından asılan “Tekirdağspora Verdiği Destekten Ötürü Sayın Kadir ALBAYRAK’a Teşekkür Ederiz.” pankartını görünce herhalde Sn. Belediye Başkanı Tekirdağspor’a büyük miktarda yardım etti diye düşündüm, ama sonradan öğrendim ki Tekirdağspor’lu futbolcuları antrenmana götürmek üzere tahsis edilen bir midübüs için MİDÜBÜSTEN DAHA BÜYÜK PANKART asılmış.
 
Türkiye’nin her yerinde pek çok Belediye kendi şehrinin futbol takımlarına çok büyük destekler verirken, benim Büyükşehir Belediye Başkanlığım ise Tekirdağspor’umu bir midübüse muhtaç hale getirmiş, vah ki ne vah.
 
Sn. Başkan Tekirdağ halkı sizden çok daha büyük destekler beklerken bir midübüse razı geleceğini mi zannediyorsunuz. Ama siz her konuda olduğu gibi 100. günde koşacağız. 1000. günde şunu yapacağız, edeceğiz diyerek Tekirdağ’ı yaşanmaz bir hale getirdiğiniz gibi Tekirdağspor’u da karanlık günlere mahkum ediyorsunuz.
Sabret Tekirdağ’ım, Tekirdağ’ın bu beceriksiz belediye yönetiminden kurtulmasına 485 gün kaldı.
 
Mustafa YEL
Tekirdağ Milletvekili
AK Parti MKYK Üyesi
İçişleri Komisyonu Üyesi

 

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.