Muharrem Kaşıtoğlu, 15 Temmuz İBB'nin işgali davası ile ilgili Silivri'de açıklama yaptı
Muharrem Kaşıtoğlu, 15 Temmuz İBB'nin işgali davası ile ilgili Silivri'de açıklama yaptı
SİYASET / 27 Kasım 2017
İşte tüm detaylar...
15 Temmuz'da darbecilere karşı kendini siper edip, Türk Siyasi Tarihine ismini kanıyla yazdıran, FETÖ darbecilerinin kurşunlarına hedef olup yaralanan ve Gazi olan AK Parti siyasetinin ve Beykoz'un önemli ismi Muharrem Kaşıtoğlu, 15 Temmuz davalarını adım adım takip ediyor.
 
Bugünkü mahkeme oturumlarını da takip eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi ve NAME HABER Sitemizin Köşe Yazarı Muharrem Kaşıtoğlu, Ulusal Basını ve Türk Kamuoyunu bilgilendiren önemli aktarımlarda bulundu. Bugünkü mahkeme oturumuna İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Av.Mevlüt Uysal, Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
İşte o önemli aktarımlar:
 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Saraçhane'deki merkez binasını işgaliyle ilgili İstanbul 26.Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülecek davanın ilk duruşmasını takip etmek üzere Silivri'ye geldik. Bilindiği gibi 15 Temmuz gecesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi merkez bina hain darbeciler tarafından işgal edilmek istendi ve hainlerin açtığı ateş sonucu 14 vatandaşımız şehit oldu ve onlarca vatandaşımız yaralanarak gazi oldu. Bugün burada o gece acımazsızca halkımıza ateş açanlara hukuk yolu ile cezalandırılmalarını takibe geldik. Ümit ediyorum ki hakettikleri en ağır cezayı alacaklardır. Ben de 15 Temmuz Gazisi olarak bugün burada Şehit ailelerimizle, gazilerimizle beraber olmak, bu davaları takip etmek önemli. Tekrar tüm şehitlerimize rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunarım...
 
MUHARREM KAŞITOĞLU

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.