Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın da katıldığı Bursa Merinos’taki temel atma töreninde 434 milyon TL’lik 8 projenin temelleri dualar eşliğinde atıldı
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın da katıldığı Bursa Merinos’taki temel atma töreninde 434 milyon TL’lik 8 projenin temelleri dualar eşliğinde atıldı
SİYASET / 27 Kasım 2017
İşte tüm detaylar...
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ve Bursa Milletvekillerinin de katılımı ile Bursa’da aralarında Orhangazi’de yapılacak ve 6,5 milyon TL bedelli Nadır Deresi Islah çalışmalarının da yer aldığı 8 büyük projenin temellerini attı. Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın da katıldığı Bursa Merinos’taki temel atma töreninde 434 milyon TL’lik 8 projenin temelleri dualar eşliğinde atıldı. Programa Başbakan yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile birlikte Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa Milletvekilleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve ilçe belediye başkanları da katıldı.
 
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun temellerini attığı Bursa genelinde aralarında İznik Barajı ve Orhangazi’deki Nadır Deresi Islah Çalışmalarının da yer aldığı temel atma töreninde program bitiminde Bakan Eroğlu dualar eşliğinde temel atma butonuna bastı.
 
Orhangazi Nadır Deresi Islah projelerinin de aralarında bulunduğu Bursa bölgesindeki 8 eser arasında İznik Barajı, Gölecik Barajı, İnegöl Olukman Tekke Göleti, Gemlik Hamidiye Göleti, İnegöl Alangünü Barajı Sulaması ve Gemlik Küçükkumla Barajı yer alıyor.
 
Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orman Ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun programında Orhangazi'de bugüne kadar bakanlığın yaptığı çalışmalar ve yeni dönemde Nadır Deresi Islah Çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.