AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci: Sorunları aşmamızın tek yolu kardeşliğimizdir
AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci: Sorunları aşmamızın tek yolu kardeşliğimizdir
SİYASET / 20 Kasım 2017
Dr.Selim Temurci, Yenikapı’da düzenlenen Sinop Tanıtım Günlerine katıldı.
16-19 Kasım tarihleri arasında, düzenlenen etkinliğe AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci'nin yanı sıra, AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Muharrem Ödemiş, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe ve Belediye Başkanları ve binlerce vatandaş katıldı.
İstanbul Sinop Dernekleri Federasyonu (SİNDEF) tarafından organize edilen Sinop Tanıtım Günlerinde stantları tek tek gezen AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci, vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılandı.
Etkinlik hakkında değerlendirme yapan AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci, “Folkloru, yöresel lezzetleri ve köyleriyle Sinop kültürünün çok güzel bir şekilde İstanbul’a taşındığını görüyoruz. Bu topraklarda bin yıldır kardeşçe yaşamaktayız. Kardeşliğe en fazla ihtiyacımız olduğu bu günlerde yaşadığımız sorunları aşmamızın tek yolu kardeşliğimizdir. Birbirimizi daha iyi bir şekilde anlamalıyız. İstanbul Sinop Dernekleri Federasyonu (SİNDEF) başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.