TCF Başkanı Kenan Şebin: Spora bu denli destek veren Mehmet Sekmen gibi bir başkan daha yok
TCF Başkanı Kenan Şebin: Spora bu denli destek veren Mehmet Sekmen gibi bir başkan daha yok
SİYASET / 31 Ekim 2017
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'e teşekkür ettiler.

Türkiye Curling Federasyonu Başkanı Doç.Dr. Kenan Şebin, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in sporda kenti zirveye taşıdığını ifade ederek, “Dünya’nın hiçbir yerinde Mehmet Sekmen gibi ekibiyle spora hizmet eden, turizme katkıda bulunan başka bir Belediye Başkanı ben hayatımda görmedim” dedi.

Doç.Dr. Kenan Şebin, Başkan Mehmet Sekmen’i ziyaret ederek, curling sporuyla ilgili ülke genelinde devam eden çalışmaları anlattı.

Kenan Şebin, Başkan Mehmet Sekmen ile birlikte sporda şehrin yükselen bir ivme kat ettiğini hatırlatarak, “Spora bu kadar destek vermiş bir Belediye Başkanı hakkında bu kadar haince bir kamuoyu oluşturulmasından bir Erzurumlu olarak bir Türk vatandaşı olarak bu ülkeye borcunu ödemeye çalışan bir vatandaş olarak çok rahatsız oluyorum. Çünkü Dünya’nın hiçbir yerinde Mehmet Sekmen gibi ekibiyle spora hizmet eden, turizme katkıda bulunan başka bir Belediye Başkanı ben hayatımda görmedim” diye konuştu. 

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.