AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci: Ümmetin umudu bir ülkeyiz
AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci: Ümmetin umudu bir ülkeyiz
SİYASET / 29 Ekim 2017
AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci, Artvin Tanıtım Günleri ile Trabzon Tanıtım Günleri programlarına katılarak Karadenizli hemşehrileriyle bir araya geldi.
İstanbul’da yaşayan Trabzonlu ve Artvinli hemşehrilerinin buluştuğu programlara AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci’nin yanı sıra Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Muharrem Ödemiş, Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe ve Belediye Başkanları ile binlerce vatandaş katıldı.
İlk olarak Maltepe Etkinlik alanında Artvin Valiliği ve İstanbul Artvin Federasyonu tarafından düzenlenen Artvin Tanıtım Günleri’ni ziyaret eden AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Temurci, daha sonra Trabzon Valiliği ve Trabzon Dernekler Federasyonu (TDF) tarafından Yenikapı Etkinlik Alanında düzenlenen Trabzon Tanıtım Günleri programına katıldı. Dr. Selim Temurci, her iki etkinlikte de stantları gezerek vatandaşlarla hasbihal etti.
Etkinlikleri değerlendiren AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci, “Karadenizlilerin sıcaklığını, samimiyetini hissettirdiğiniz bu güzel programında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bu tür faaliyetlerin Artvin ve Trabzon'un tanıtımına, gelişimine ve turizmine çok büyük faydalar sağlayacağına inanıyorum. Karadeniz’in kültürü, medeniyeti, gelenekleri burada başarıyla İstanbulluların beğenisine sunuluyor. Ülkemizin birliği, beraberliği dendiğinde bu güzel şehrin insanları ayrı bir yerde duruyor. 15 Temmuz sonrası demokrasi nöbetlerini 35 gün tutan tek yer Trabzon’dur. Burada olmaktan çok mutluyuz. Fatih’in fethettiği, Kanuni’nin doğduğu ve Yavuz Sultan Selim’in valilik yaptığı bir şehrin ekonomik olarak da güçlü olması gerekir” dedi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.