AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz: Sağlıkta 2002 yılı öncesi ile kıyaslanamayacak kadar büyük bir dönüşümü başardık
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz: Sağlıkta 2002 yılı öncesi ile kıyaslanamayacak kadar büyük bir dönüşümü başardık
SİYASET / 14 Ekim 2017
Vedat Demiröz Sağlık Bakanlığının yeni dönem atamalarında Bitlis’e 137 yeni doktor atandığı müjdesini verdi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz yaptığı açıklamada “İlimizde mevcutta 163 uzman ve 60 pratisyen hekimimiz bulunmaktaydı. Yeni atamalarla, 125’i doktor olmak üzere, Toplum Sağlığı ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri’nde çalışacak 12 ilave kadro ile toplamda 137 yeni sağlık personeli Bitlis’te görev yapacak. Bu atamayla ilimizdeki sağlık personeli sayısını yüzde 50’den fazla arttırmış olduk. Muhakkak ki bu artış ilimizin önemli bir ihtiyacına cevap olacaktır”  dedi.
 
Sağlıkta 2002 yılı öncesi ile kıyaslanamayacak kadar büyük bir dönüşümü başardıklarını belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz “Amacımız vatandaşlarımıza zamanında, hızlı ve etkin sağlık hizmeti sunmak. Desteklerinden dolayı Sağlık Bakanımıza ve ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bitlis’e hizmetlerimiz devam edecek. Yeni personellere ve ilimize hayırlı olsun “dedi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.