clubsoleklamsol
clubsag
clubfamila
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr.Ravza Kavakcı Kan: İnşallah adaletin tecelli edişine hepimiz şahit olmuş oluruz
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr.Ravza Kavakcı Kan: İnşallah adaletin tecelli edişine hepimiz şahit olmuş oluruz
SİYASET / 5 Ekim 2017
Dr.Ravza Kavakcı Kan, FETÖ darbe teşebbüsü sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik suikast girişimi ve iki polisin şehit edildiği saldırıya ilişkin duruşma salonu önünde gazetecilere açıklamalarda bulundu.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr.Ravza Kavakcı Kan, mahkemenin en güzel ve hukuka uygun bir şekilde devam ettiğini ve sonlandığını söyledi.
 
Sanıkların savunmalarını yaptıklarını, gerekli delillerin toplandığını ve ardından da karar verildiğini dile getiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr.Ravza Kavakcı Kan, bazı sanıkların tahliyesine, bazı sanıkların da müebbet hapisle cezalandırılmasına karar verildiğini belirtti.
 
15 Temmuz'un herkesin en temel hakkı olan hayat hakkına karşı bir darbe girişimi olduğuna dikkati çeken AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr.Ravza Kavakcı Kan, şöyle konuştu:
 
"Bizim adaletin tecelli edeceği noktasında şüphemiz yoktu. Bu yapılan çirkin, hain darbe girişiminin akabinde de mahkemelerin karar vermesi bizim adımıza ümit verici, bugünkü davada da Cumhurbaşkanımıza suikast, Anayasa'yı ihlal gibi birçok farklı unsurlardan karar vermiş oldu. Hayırlı olsun. Diğer mahkemelerde inşallah en kısa zamanda neticelenir ve adaletin tecelli edişine hepimiz şahit olmuş oluruz."
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.