clubsoleklamsol
clubsag
clubfamila
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Düzce'de yeni başkanın belirleneceği temayüle katıldı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Düzce'de yeni başkanın belirleneceği temayüle katıldı
SİYASET / 4 Ekim 2017
Erol Kaya, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in istifasının ardından AK Parti Düzce İl Başkanlığı’nda Düzce Belediye Başkanı adayının belirlenmesi amacıyla yapılan temayül yoklamasına katıldı.
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk ile parti binasına gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, burada AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve partililer tarafından karşılandı.
 
Daha sonra toplantı salonuna geçen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, burada yaptığı açıklamada, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in istifasının ardından bir temayül yoklaması yapılacağını söyledi.
 
Temayül yoklamasına, il yönetim kademesi, kadın ve gençlik kolları, merkezde bulunan il genel meclis üyeleri ve ilçelerde bulunan meclis üyelerinin katılacağını belirterek, "Sayın Mehmet Keleş yaptığı açıklama sonrası görevinden istifa etti. Kendisine bugüne kadar yaptığı çalışma ve hizmetlerinden ötürü teşekkür ederiz. Bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz." dedi.
 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya'nın partililere hitabının ardından temayül için kurulan sandıklarda oylama işlemi yapıldı.
 
Oy verme işlemi basına kapalı şekilde gerçekleştirildi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.