clubsoleklamsol
clubsag
clubfamila
Mustafa Ataş: O kişiye Fetullah denilmesini asla tasvip etmiyorum, Fetullah kelimesi ona yakışmaz, o alçağın birisidir, O terör örgütü elebaşısıdır
Mustafa Ataş: O kişiye Fetullah denilmesini asla tasvip etmiyorum, Fetullah kelimesi ona yakışmaz, o alçağın birisidir, O terör örgütü elebaşısıdır
SİYASET / 11 Eylül 2017
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, Aile Yaşam Merkezi'nde 6'ncısı toplanan AK Parti Kahramankazan İlçe Teşkilatı Olağan Kongresi'ne katıldı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, 2001'de insanların yarınlarına umutla bakamadığı bir Türkiye olduğunu hatırlatarak, 2002'de iktidara gelen AK Parti sayesinde Türkiye'nin birçok alanda olumlu anlamda geliştiğini ve değiştiğini anlattı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, 16 yıllık iktidarları döneminde hizmet vermeye çalışırken demokratik yollarla AK Partinin yolunu kesemeyenlerin, demokratik olmayan yolları denemek suretiyle Türkiye'nin önünü kesmeye çalıştığını ifade etti.
2016'ya kadar bir çok yöntem denendiğini, en sonunda 15 Temmuz'da hain darbe girişiminin gerçekleştirildiğini belirten Ataş, "O kişiye Fetullah denilmesini de asla tasvip etmiyorum. Fetullah kelimesi ona yakışmaz, o alçağın birisidir. O terör örgütü elebaşısıdır. Ona Fetullah denilemez, denilmemesi gerekir. Onun asıl ismi Fetullah değildir zaten. Onun için kullanırken Fetullah kelimesini asla o alçağa kullanmamanızı diliyorum." dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, 15 Temmuz'daki darbe girişiminin Türkiye'yi işgal planı olduğuna işaret ederek, "Eğer Türkiye'de o gün darbe planıyla başarılı olabilselerdi bugün Türkiye'yi bölmek isteyen terör örgütleri ülkemizi işgal edeceklerdi. Planları buydu, Rabbim onlara bunu da başarılı kılmadı." diye konuştu.
Kahramankazan ilçesindeki vatandaşların 15 Temmuz darbe girişiminde canlarını siper ettiklerini hatırlatan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, kongrenin hayırlı olmasını diledi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.