Sultangazi İlçe'sine Doktor Başkan Adayı
Sultangazi İlçe'sine Doktor Başkan Adayı
SİYASET / 25 Ağustos 2017
İşte detaylar...
Türkiye'nin Sağlık alanındaki önemli isimlerinden Dr.Yavuz DELİBAŞ, bir Sultangazi sevdalısı. Hem ikameti hem de mesleğini fiili olarak icra ettiği Sultangazi'ye siyasi alanda da büyük katkılar sağlayarak İlçe halkına ve AK Parti davasına hizmet etmek istiyor.
 
Sultangazi halkının gönlünde derin bir yeri olan Dr.Yavuz Delibaş, AK Parti kongrelerinde bu hizmet kervanında taşın altına ben de elimi koyayım ve gecemi gündüzüme katarak mücadele vereyim diyerek AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı'na adayım dedi.
 
Dr.Yavuz Delibaş hem eğitim noktasında hem de Sultangazi halkı nezdinde önemli şahsiyetler arasına ismini çoktan yazdırdı bile.
 
AK Parti'ye gönül vermiş Sultangazi'lilerin, STK'ların, bölge esnafının nezdinde Dr.Yavuz Delibaş'ın AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı büyük mesafe aldırır ve oy oranını önemli ölçüde arttırır kanaatindeler. 
 
Dr.Yavuz DELİBAŞ Kimdir?
 
1978 Bursa doğumlu olan Dr.Yavuz Delibaş aslen Kars Sarıkamış'lıdır. İlk, Orta ve Lise eğitimini Bursa'da tamamlamıştır.
 

Uludağ Üniveristesi Tıp Fakültesi'nden 2003 yılında mezun olmuştur.

2003 Yılı Mayıs - Aralık döneminde Giresun İl'i Görele İlçesi'nde ilk Doktor'luk görevini fiili olarak gerçekleştirmiştir.

2004 Yılında Pediatri Doktorası'na Bakırköy Doğum Evi'nde şimdiki isimiye Kanuni Sultan Süleyman Araştırma Hastanesi'nde başlamıştır.

2009 Yılında Pediatri uzmanı olduktan sonra mecburi hizmetini Kars Devlet Hastanesi'nde tamamlamıştır.

2012 Yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Yenidoğan Yoğun Bakım Eğitimi alan Dr.Yavuz Delibaş, 2012 - 2014 Yılları arasında Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi'nde Pediatri Doktoru olarak görev yapmıştır.

2014 - 2015 Yılları arasında Sultangazi Medical Park Hastanesi'nde çalışmıştır.

2015 Yılından itibaren Medigold Cerrahi Tıp Merkezi ve Medigold Sultan Hastanesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı  olarak hizmet veren Dr.Yavuz Delibaş, aynı Hastane'de Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi Sorumlu Doktoru'dur.

Başta Çocuk Alerjisi ve Yenidoğan olmak üzere Genel Pediatri, Çocuk Gelişimi, Çocuk Kardiyolojisi üzerine çalışmalar yapmaktadır.

NAME HABER Yazarı Dr.Yavuz Delibaş, bir İstanbul aşığı ve Sultangazi sevdalısıdır.

Evli ve bir erkek evlat bekleyen Dr.Yavuz Delibaş, 2012 yılından itibaren Sultangazi İlçesi'nde hem ikamet etmekte hem de Doktorluk mesleğini icra etmektedir.

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
       
ömer yaşar 29 Ağustos 2017
Önce doktorlugun hakkini versin. Daha sonra siyaset düşunsun.
Özdağan yemek 27 Ağustos 2017
Öz doğan ailesi olarak başarılar dileriz,Sultangaziyi bu taşocaklarından arındırıp daha temiz bir ilçe haline getirirsiniz Ak Parti ile her zaman yanınızdayız.
Abdurrahman Özgenç 26 Ağustos 2017
Doğru yürüyen haksızlık yapmayana Allah yardım etsin her görevinde başarılar dilerim sultangazi ilçe başkanlığa hak eden gelir inşallah
Engin YILDIZ 26 Ağustos 2017
Yavuz Bey'i tanımıyoruz, hayırlı olacaksa ve taze kan gerekiyorsa olabilir belki ama Şu anki Başkan Cahit ALTUNAY'dan da çok memnunuz...
Zeki Gümüşsoy 26 Ağustos 2017
Tam da Cumhurbaşkanımızın söylediği kriterleri barındıran bir kişi, umarım olur.
Ayşe Gazi 26 Ağustos 2017
Tüm Karadenizliler arkanda Hocam.
Sevda Altın 26 Ağustos 2017
Yavuz Hoca Sultangazi için umut olacağını düşünüyorum. Tam destek.
Kerem Yanılmaz 26 Ağustos 2017
AK Parti böyle eğitimli insanları ön plana çıkarmalı, desteklemeli.