clubsoleklamsol
clubsag
clubfamila
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya: Kimse hiçbir şey değil, AK Parti varsa biz varız, Recep Tayyip Erdoğan varsa biz varız
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya: Kimse hiçbir şey değil, AK Parti varsa biz varız, Recep Tayyip Erdoğan varsa biz varız
SİYASET / 11 Ağustos 2017
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Kahramanmaraş İl Başkanlığında gerçekleştirilen Birleştirilmiş Yönetim Kurulu Toplantısı'nda konuştu.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, AK Parti olarak birlik ve beraberliği önemsediklerini söyledi.
 
Türkiye'nin daha güçlü olması gerektiğini, dünyanın birçok yerinde zulümlerin devam ettiğini belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, "Bizim daha güçlü olmaya ihtiyacımız var. Yaptığımız toplantıların tek gayesi var; bir olacağız, beraber olacağız, iri olacağız, diri olacağız, hep birlikte hem AK Parti hem Türkiye olacağız." diye konuştu.
 
Emanetin ehline verildiği zaman AK Parti'nin ve Türkiye'nin büyüyeceğini vurgulayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, şunları kaydetti:
 
"Bazı arkadaşlarımız kendilerini böyle bulunmaz Hint kumaşı gibi görüyorlar, 'Efendim ben olmasam bu ilçeden asla bu kadar oy çıkmazdı' falan, ben onlara diyorum ki hanımınızın oyunu garanti edin başka bir şey istemiyorum. İster ilçe başkanı olsun, ister belediye başkanı, ister milletvekili, bağımsız aday olsun boyunu posunu görelim. Kimse hiçbir şey değil, AK Parti varsa biz varız. Recep Tayyip Erdoğan varsa biz varız, alın Tayyip Erdoğan'ı AK Parti kalır mı? Alın AK Parti'yi hiçbirimiz kalmayız. O zaman hepimiz bu partiyi yüceltmek ve bu liderin arkasında dimdik durmak zorundayız."
 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, programları çerçevesinde Kahramanmaraş Valiliğini ve Büyükşehir Belediyesini de ziyaret etti.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.