bioreklamsol
biosag
bioreklam
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya: Belediyelerimizin başarılı olması, daha güzel bir noktaya ulaşabilmesi için Genel Merkez olarak onları takip ediyoruz
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya: Belediyelerimizin başarılı olması, daha güzel bir noktaya ulaşabilmesi için Genel Merkez olarak onları takip ediyoruz
SİYASET / 9 Ağustos 2017
İşte tüm detaylar...
AK Partili belediyelerin çalışmalarını yerinde değerlendirmek üzere Şanlıurfa'ya gelen Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'yi ziyaret etti.
 
Erol Kaya, "AK Parti, yerel yönetimler vizyonu ile kurulmuş olan bir partidir. Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bir belediye başkanı olarak, Türk siyasetinde önemli hizmetler yaptı. AK Parti hikayesi bir belediye hikayesidir." dedi.
 
Erol Kaya, burada yaptığı açıklamada  AK Parti'nin kuruluş misyonunun belediyeler olduğunu, bu nedenle belediyelerin çalışmalarına önem verdiklerini söyledi.
 
Parti teşkilatıyla çeşitli değerlendirmeler yaptıklarını belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, şöyle konuştu:
 
"Belediyelerimizin dünden bugüne seyahatleri nasıl gidiyor, seçimde neler vaat ettik, kurumsal performansları ne aşamada, anketteki tablolar nelerdir, neleri güzel yaptık ve neleri daha güzel yapabiliriz bunun değerlendirmesini yaptık. AK Parti, yerel yönetimler vizyonu ile kurulmuş olan bir partidir. Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bir belediye başkanı olarak, Türk siyasetinde önemli hizmetler yaptı. AK Parti hikayesi, bir belediye hikayesidir. Bizim belediyelerimizin başarılı olması, bizim belediyelerimizin daha güzel bir noktaya ulaşabilmesi için genel merkez olarak, daha güzel işler yapması noktasında, rutin olarak onları takip ediyoruz. Onlara öncülük ve rehberlik etmeye çalışıyoruz." 
 
"Şehirdeki güzel hizmetleri müşahede edeceğiz"
 
Şehirlerdeki güzel hizmetleri başka şehirlere aktardıklarını anlatan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, şunları kaydetti:
 
"Çalışmalarımıza destek veren bütün belediye başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi'yi dinleyeceğiz. Şanlıurfa'da neler yapılıyor, neler yapılacak değerlendireceğiz. Hakikaten zor bir coğrafya ama önemli bir coğrafyadır. Şanlıurfa bizim için sıradan bir şehir değildir. Aynı zamanda bir tarih şehri, medeniyet şehri ve peygamberler şehridir. Bu şehirdeki güzel hizmetleri müşahede edecek, havasını teneffüs edecek, başkanımızın ve ekibinin başarılarının daha güzel noktaya gelmesi için istişare çalışması yapacağız."
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.