bioreklamsol
biosag
bioreklam
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan: STK'lar ile sürekli istişare içinde olacağız
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan: STK'lar ile sürekli istişare içinde olacağız
SİYASET / 8 Ağustos 2017
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Yeşilay ve Anadolu Aslanları İş adamları Derneğine (ASKON) ziyarette bulundu.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk ve ASKON Genel Başkanı Mustafa Koca ile bir araya geldi.
Yeşilay ve Anadolu Aslanları İş adamları Derneğine (ASKON) ziyarette bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit Öztürk ve ASKON Genel Başkanı Mustafa Koca ile bir araya geldi.
 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, ziyarette yaptığı konuşmada STK'ların önemine değinerek, "Katılımcı demokrasinin olmazsa olmazları STK’larımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Sivil toplum kuruluşlarının görüşleri bizim için aynı zamanda yol haritamızı belirleyen görüşlerdir. Bu nedenle onlarla sürekli istişare içinde olmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.
AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcılarının da katıldığı ziyaretlerde Yeşilay ve ASKON Genel Başkanlarına nazik karşılamaları için ayrı ayrı teşekkür eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, başkanlara günün anısına AK Partinin kurumsal plaketini takdim etti. 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.