clubsoleklamsol
clubsag
clubfamila
Metin Külünk'ten, AK Parti İl ve İlçe Kongreleri ile ilgili hayati uyarı
Metin Külünk'ten, AK Parti İl ve İlçe Kongreleri ile ilgili hayati uyarı
SİYASET / 7 Ağustos 2017
NAME HABER Yazarı, AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk'ten bomba açıklamalar.
FETÖ'nün kripto yapılar üzerinden siyasi partileri kontrol altına alma girişimlerinin devam edeceğinden hiç kimse şüphe duymasın...
 
Siyaset alanında açık ve kripto hainlerin, yapılara sızma girişimlerine karşı "ben vazgeçtim""artık değilim" cümlelerine kimse kanmamalıdır.
 
Kongreler sürecinde TAKİYYE yaparak kendilerine yalancı işbirlikçi şahitler bularak kendilerini saklayarak sızmak İçin adım atacaklar. DİKKAT!
 
Kongre sürecinde herkes tankın önüne bedenini atanları / ailesi ile helallesip evinden çıkan kardeşlerimizi düşünerek adım atmak zorundadır.
 
AK PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ METİN KÜLÜNK
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
       
Esadkartal 7 Ağustos 2017
Sultangazide 15 temmuz gecesi sabaha kadar sokakta olan 30 yılı aşkın R p ile başlayan ak partide bir dönem ilçe yön kurl üyeliği yspmış bir kişi olmam delege olmama engel olmuşki beni delege yapmadılar.bunları bilin ve ilgilenin .sayın vekilim
şevket tuncer 7 Ağustos 2017
REİS be ver akpartinin teşkilat başkanlığın metin babaya gerisini düşünme idda ediyorum teikilatlarda bir tane kiripdo bir takiyeci bir tane AKP li bırakmaz kimin kendi menfaatları için tüm ahlâksızlıklar mübah sayıyor Belediye başkanlıklarında çalışıyor gözüküpde hiç bir şey yapmıyor bunların kimler olduğu zaten metin abinin acandasında notu vardır al partinin myk metin abiyi ver teşkilatları millet de rahat etsin sende rahat et be REİSİM: Allaha emanet olunuz.