clubsoleklamsol
clubsag
clubfamila
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan: STK’lar ülkemizin bel kemiğidir
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan: STK’lar ülkemizin bel kemiğidir
SİYASET / 7 Ağustos 2017
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, STK ziyaretlerine İstanbul’da Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği(TÜSİAD)’ni ziyaret ederek devam etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmasına başlayan TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik “Öncelikle Harun bey’in AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevini kutluyor ve başarılar diliyorum. Biz TÜSİAD ailesi olarak hükümetimizden bir takım beklentilerimiz var bunların da sizin aracılığınızla çözüleceğini düşünüyorum.”dedi.
 
Karacan konuşmasında ise; “Uzun yıllar sivil toplum kuruluşlarında görev yapmış, sanayici ve gerek ulusal gerekse uluslararası platformda ticaret yapan bir işadamı olarak sizleri çok iyi anlıyorum. Hükümetimizin STK’lara verdiği önemi de herkes çok iyi biliyor.
 
Sizler ülkemizin bel kemiğisiniz
 
Sivil toplum kuruluşlarının vatandaşlar ve hükümet arasında nasıl bir görev üstlendiğini, adeta bir vücudun bel kemiğini oluşturduğu biliyorum. Talep ve görüşlerinizi not aldım. Bundan sonra daha sık görüşecek, ülkemiz için birlikte çalışacağız.” Şeklinde konuştu.
 
Konuşmaların ardından Genel Başkan Yardımcısı Karacan, nazik ve samimi karşılamalarından dolayı TÜSİAD Başkanı Bilecik’e teşekkür ederek kendisine plaket takdim etti.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.