bioreklamsol
biosag
bioreklam
AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci: Kardeşliğimizi bozamayacaklar
AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci: Kardeşliğimizi bozamayacaklar
SİYASET / 24 Haziran 2017
İstanbul’un 39 ilçesinde gönül sofraları kuran AK Parti İstanbul teşkilatları, milyonlara 'Gönlümüz bir, soframız bir’ dedi.
Bu kapsamda, AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanlığının düzenlediği mahalle iftarı, AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci'nin katılımıyla yapıldı.
Binlerce vatandaşın katıldığı iftar programına AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Sevinç, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ve her kademeden teşkilat mensupları katıldı.
Programda yaptığı konuşmada İstanbul’un her noktasında kardeşlik ve gönül sofraları kurduklarını belirten AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci, "Vatan sevdalısı, millet sevdalısı binlerce Sultanbeyli sakini ile birlikte ‘Halil İbrahim sofrası’nda birlikte olduğumuz için Mevla'ya şükürler olsun. İlçe Başkanımıza ve Belediye Başkanımıza bu kardeşlik buluşmasındaki katkılarından ötürü teşekkür ediyorum. Ramazan-ı şerifi uğurluyoruz. Rabbim bizleri nice ramazanlara, nice kadir gecelerine ve sonrasında bayramlara ulaştırsın inşallah. Milletin sesi olan AK Parti ve teşkilatları İstanbul’un ilçelerinde vatandaşlarımızla olan gönül bağını, iftar sofralarıyla sürdürüyor. Kadim şehirde 2.5 milyon kardeşimiz sofralarımızın onur konuğu oldu. Kardeşlik sofralarında birliğimizi, beraberliğimizi güçlendirdik inşallah" dedi.
KARDEŞLİĞİMİZİ BOZAMAYACAKLAR
 
AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci sözlerini şöyle tamamladı:
 
"Bu sofralarda milyonlar bir araya geldiği sürece PKK'sı, DAEŞ'i ve FETÖ'sü başaramayacak. Bu milleti bölemeyeceksiniz. Al bayrağı indiremeyeceksiniz. Milletimizin bin yıldır süren kardeşliği devam edecek. Vatanımızı parçalayamayacaksınız. 15 Temmuz'da olduğu gibi yine gereken cevabı milletimiz size verir. O gece Sultanbeyli'de ve memleketimizin meydanlarında yüzbinler 'mesele memleketse gerisi teferruattır' dedi. Şehitlerimiz oldu, onları unutmayalım. Dualarımızda onlara yer verelim. Onların şehadete yürümesi, mazlumlar için umut olan ülkemizi güçlendirmiştir, korumuştur. Buradan dünyaya sesleniyoruz. Bizim gönlümüzde bir, soframız da birdir. Dualarımız da istikametimiz de birdir inşallah. Bizim duamız da bir, geleceğimiz de birdir inşallah."
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.