bioreklamsol
biosag
bioreklam
AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci: Millete hizmet etmek bizim şiarımızdır
AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci: Millete hizmet etmek bizim şiarımızdır
SİYASET / 17 Haziran 2017
AK Parti İstanbul teşkilatı Ramazan ayının coşkusunu ve heyecanını dolu dolu yaşıyor.
İstanbul’un 39 İlçesinde sofralar kuran AK Parti İlçe teşkilatları; vatandaşlarla gönül sofralarında buluşuyor.
Bu kapsamda Şile’de düzenlenen mahalle iftarı, AK Parti teşkilatının ve vatandaşların yoğun ilgisiyle gerçekleşti.
AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci’nin katılımıyla gerçekleştirilen iftar yemeğine, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Habil Yazıcı, AK Parti Şile İlçe Başkanı İlhan Ocaklı, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu, teşkilat mensupları ile vatandaşlar katıldı.
AK Parti Şile İlçe Başkanı İlhan Ocaklı’nın açılış konuşmasıyla başlayan programda, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu da bir konuşma gerçekleştirdi.
AK Parti İstanbul İl Başkanı programda yaptığı konuşmada, Ramazan ayının medeniyetimiz ve kardeşliğimiz için önemini vurgulayarak;
 
“Allah’a hamd olsun, bir Ramazan’da daha yine kardeşlik sofrasında bir aradayız. Rahmetin, merhametin, muhabbetin ve kardeşliğin zirveleştiği bir aydır Ramazan. Bizleri bu Halil İbrahim sofrasında buluşturan Mevla’ya şükürler olsun. Muhasebe yapmanın, arınmanın, gönüllerin paslarını silmenin en güzel demidir. Oruç, nefislerimizi terbiye etmeli ve her türlü aşırılıktan ve kötü alışkanlıklardan bizi arındırmalıdır. Programda emeği olan İlçe Başkanımıza ve Belediye Başkanımıza ve Şileli her bir kardeşime yürekten teşekkür ediyorum. Şile’yi on yıl öncesiyle karşılaştırdığımızda çok şeyin değiştiğini görüyoruz. Bu güzel ilçe çok gelişti ve yatırımlar, projeler devam ediyor. İnşallah Şile daha da güzelleşecek. Millete hizmet etmek bizim şiarımızdır” dedi.
 
80 MİLYONU KARDEŞ OLARAK BİLİP, HER GÖNÜLE GİRECEĞİZ
 
‘Bu iftarlar, bizim dua sofralarımızdır’ diyen AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci sözlerini şöyle sürdürdü:
“Bizim kardeşlik sofralarımızdır. Bizim kucaklaşma sofralarımızdır. Bu sofralarda siyasi görüşü her ne olursa olsun herkese yer vardır. Bizler inananlarız ve inanlar da kardeştir. Bu iftar sofraları kuruldukça, bu ezan sesleri kulaklarımızda çınladıkça; Allah’ın izniyle bu bayrak inmeyecektir ve devletimiz bölünmeyecektir. 15 Temmuz sonrası ilk ramazanı şerifteyiz. Duygu yüklüyüz. O karanlık gecede şehitler verdik. Terörle mücadelede şehitler veriyoruz. Hepsi aklımızda, gönlümüzde onları unutmayacağız. Kardeşlerim, bu sofralarda onlar için de dua edelim. Bir daha bu topraklarda, bu milletin çocuklarının kanı dökülmesin diye dua edelim. Şehitlerimize rahmet diliyorum. Allah ülkemizin birlik ve beraberliğini daim eylesin. 80 milyonu kardeş olarak bilip, her gönüle gireceğiz. Her bir kardeşimin elini sıkıp, derdiyle dertlenmeliyiz. Böylece birliğimiz, kardeşliğimiz güçlenir.”
Program öncesi AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci, Şile Belediyesinin Yeryüzü Pazarını gezerek, esnafla hasbihâl etti ve Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı ile Şile Belediyesinin, "Kırsal Arazi Yönetimi İşbirliği Protokolü" imza töreni'ne katıldı.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.