Ali Fuat Çakmakçı, AK Parti İstanbul 1.Bölge Milletvekili aday adayı
Ali Fuat Çakmakçı, AK Parti İstanbul 1.Bölge Milletvekili aday adayı
SİYASET / 11 Eylül 2015
TBMM 26.Dönem Milletvekili seçimleri için aday adayları çalışmalarını sürdürüyor.
Ali Fuat Çakmakçı, 26.dönem Ak Parti İstanbul 1.Bölge Milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı.
 
“Hedef 2023 yeni Türkiye’nin yeni lideri ile gücümüze güç katarak yolumuza devam etmek” sloganı ile yola çıktıklarını belirten Ali Fuat Çakmakçı milletin hizmetkarı olma yolunda görevden kaçmamak gerektiğini söyledi. 
 
Milletvekili aday adaylığını açıklayan Çakmakçı “Bu vesileyle temsil ettiğim ve birçok önemli projelere imza attığımız sivil toplum örgütlerinin onayını alarak Ak Partinin kuruluşundan beri teşkilatın her kademesinde görev yapmış,Seçim çalışmalarına katılmış mitinginde toplantısında her daim davasının yanında yer almıştır.
 
İstanbul'daki geniş çevrem ve sahip olduğum deneyimimle özellikle 1. Bölge Anadolu yakasında büyük bir potansiyelimiz var. 17 Aralık’ta başlayan paralel yapının tüm tabularını oyunlarını yıkmak, kurduğu tuzakları ve bileşimlerini ortadan kaldırmak, yeni Türkiye’nin yeni lideri Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun yönetim kadrosunda benim de olmam gerektiği ve Anadolu yakasının tüm oylarına talip olmak ve almak için sorumluluk almak istiyorum. Bunu gerçekleştirmek için genel başkanımız Başbakanımız Sayın Davutoğlu’ndan partimizin yetkili kurullarından il ve ilçe teşkilatlarımız ve partili partisiz tüm halkımızdan bana sorumluluk vermesini bekliyorum” dedi.
 
“PARTİMİZİN NEFERİYİM ”
Tüm ekibi ile gece gündüz yağmur çamur demeden büyük bir kadro ile 1 Kasım’a hazırlanma hedefinde olduklarını vurgulayan Çakmakçı , “7’den 7’e herkesi kucaklayarak sözüm onlara tulum çıkartacağız. Bunu başaracak hem lidere hem de teşkilatlara sahibiz. Biz de bu yolda sorumluluk almak için 1 Kasım seçimlerinde İstanbul 1’inci Bölgeden milletvekili aday adayım. AK Parti’de süreklilik esas. Biz her alanda partimizin neferiyiz. Nerede olduğumuz değil olmamız gerektiği yerde olmaya razı geliriz” şeklinde konuştu.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.