clubfamilia2021
Vitaminler açısından zengin ve insan vücudunun birçok sorununa çare incir çekirdeği yağı'na talep çığ gibi
Vitaminler açısından zengin ve insan vücudunun birçok sorununa çare incir çekirdeği yağı'na talep çığ gibi
SAĞLIK / 9 Nisan 2021
İşte detay...

TANITICI REKLAM

Vitaminler açısından zengin ve insan vücudunun birçok sorununa çare incir çekirdeği yağı; bağışıklık sistemini güçlendirme, şeker ve cilt sorunlarına “mucize” gibi etki ediyor.
 
 
Modern tıbbın en büyük destekleyicisi olan bitkiler, Tıbbi ve Aromatik Yağ Üretim ve Ürün Sorumlusu Ferruh Doğan’ın çalışmalarıyla vatandaşın tüm sorunlarına çözüm buluyor. Bu kapsamda Ferruh Doğan’ın en önemli çalışmalarından olan “incir çekirdeği yağı” için vatandaşlardan gelen talep artıyor. Hem Omega hem de “E” vitamini bakımından zengin olan incir çekirdeği yağı, bağışıklık sisteminin güçlenmesinden, cildin doğal rengini almasına kadar birçok konuda insanın en büyük yardımcısı konumunda. Tüm etkileri bununla da kalmayan mucize yağ, içinde bulundurduğu yüksek miktardaki E vitamini sayesinde, bebek sahibi olamayan ailelerin de imdadına yetişiyor.
 
 
BALIK YAĞINDAN DAHA FAZLA OMEGA 3 BARINDIRIYOR
 
İncir Çekirdeği Yağı'nın etkileri üzerine konuşan Tıbbi ve Aromatik Yağ Üretim ve Ürün Sorumlusu Ferruh Doğan, “Allah, her derdin devasını da insanlığa vermiştir. İnsana düşen ise; çalışmak, okumak, öğrenmek ve araştırmaktır. Bugün insanlık, Allah’ın bütün mucizelerini bitkilerde bulabilmektedir. Biz de insanımızın sorunlarına çare olmak, bir nebze olsun sağlıklı bir yaşam sunmak adına, incir çekirdeği üzerine yaptığımız çalışmalarla, ‘incir çekirdeği yağını’ insanlığın yararına sunduk. Balık yağından daha fazla Omega 3 barındıran bu mucize, aynı zamanda E vitamini bakımından da çok zengindir. Çocuk sahibi olamayan ailelerin, yüksek şeker sorunu yaşayanların, ciltle ilgili vitamin sıkıntısı yaşayanların ve özellikle çocuklarda olmak üzere bağışıklık sisteminin güçlenmesinde büyük etkisi var. Tüm bu özellikleriyle incir çekirdeği yağı bugün birçok insanın hayatına renk katmakta. Hiçbir kimyasal katkı içermeyen, tamamen doğanın mucizelerini barındıran bu yağı, tüm halkımıza tavsiye ediyorum” dedi.
 
% 100 İncir'in içindeki çekirdeklerden elde edilen incir çekirdeği yağımızı 05323209374 nolu telefonu arayarak ya da  www.ferruhdogan.com  web sitemizden temin edebilirsiniz.
 
TANITICI REKLAM
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.