hilmisag
Tüm ağrılarınıza Kayropraktik çözüm!
Tüm ağrılarınıza Kayropraktik çözüm!
SAĞLIK / 24 Haziran 2019
İşte detaylar...
TANITICI REKLAM
 
“Eklem, baş, kas ağrılarınızdan damar rahatsızlıklarınıza kadar ağrısız ve doğal tedavi yöntemi Kayropraktik tedavi şimdi Türkiye!”
 
Amerika ve Avrupa’da yaygın bir tedavi yöntemi olan Kayropraktik tedavi; ağrısız ve ağrısız sinir rehabilitasyonu, ilaç tedavisi ve yan etkileri gibi teşhis, tedavi, ağrı takibi ve tedavisi için etkili ve cerrahi olmayan bir tedavi yöntemidir. Boyun, el bileği diski, boyun ve bel ağrısı; siyatik, kol ve bacaklarda uyuşukluk daha birçok rahatsızlığın etkilerini incelemektedir.
ABD Sindexs’ten Kayropratik Uzmanı Humen Saygan yaptığı açıklamada “Kayropraktik tedavi ve tedavi sıklıkla kas-iskelet sistemi ve iskelet ağrıları ile eklemleri ve ayrıca baş ağrısını tedavi etmek için kullanılır. Bu yöntemin amacı kaybedilen hareketliliği geri kazandırmak, sinir ve kas-iskelet sistemini koordine etmek ve nihayetinde normal hareketleri ağrı ve dokulara zarar vermeden eklem ve kaslara geri döndürmek için kullanılmaktadır” diye belirtiyor.
Saygan, Bahçeşehir’de açtığı özel sağlık merkezinde bu alanda çalışmalarına devam ederek, hastalarına ağrısız bir sağlık yöntemi olan kayropraktik tedaviyi sunmaktadır. Ayrıca yıllık doktor kontrollerinizin dışında, fiziksel ve zihinsel sağlığınız için Saygan tarafından Kayropraktik tedavinin iki ayda bir uygulanması önerilmekte.
 
Kayropratik Uzmanı Humen Saygan '' tedavi ile ağrısız ve zahmetsiz daha dinç bir vücuda kavuşurken aynı zamanda ruh ve beden dinginliğini de bir arada yaşarsınız'' diyor.
 
TANITICI REKLAM
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.