Orhangazi Belediyesi'nden sabırda sağlık konferansı
Orhangazi Belediyesi'nden sabırda sağlık konferansı
SAĞLIK / 11 Aralık 2017
Orhangazi Belediyesi, Dr.Orhan Ali’nin konuşmacı olarak katıldığı Sabırda Sağlık başlıklı Geleneksel Tıbba Göre Hastalıkların Sebepleri ve Tedavi Yaklaşımları Konulu bir Konferans düzenledi.

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve Başkan yardımcılarının yanı sıra çok sayıda vatandaşın katıldığı konferansta Dr.Orhan Ali, hacamat ve diğer geleneksel tıbbın hastalıklara faydalarını anlattı.

Orhangazi Belediyesi Nikah Salonu’nda gerçekleştirilen Konferansta Dr.Ohan Ali, yıllar önce Tıp Fakültesini bitirdikten sonra geleneksel tıbbı da çözdüğünü belirterek, özellikle kronik bazı hastalıklar ve rahatsızlıklarda geleneksel tıp diye bilinen uygulamaların kesin çözüm olduğunu ifade etti.

Dr.Orhan Ali örneğin hem hacamat hem sülük tedavisinin özellikle damar hastalıklarında çözüm olduğunu ifade etti.

Sabırda Sağlık uygulamasını anlatan Dr.Orhan Ali tüm kan gruplarının beslenme şekillerinin farklı olması gerektiğini ifade etti.

Panel sonunda izleyicilerden gelen soruları yanıtlayan Orhan Ali’ye Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve Belediye Başkan Yardımcıları tarafından bir tablo hediye edildi.

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.