clubfamilia2021sol
clubfamilia2021sag
clubfamilia2021
Alman kadın Malatya’da estetik ameliyatı oldu
Alman kadın Malatya’da estetik ameliyatı oldu
SAĞLIK / 9 Ocak 2015
Almanya'nın Düsseldorf şehrinde yaşayan Laudice Massunda(41), bir yakınının tavsiyesi üzerine Malatya'da özel bir hastanede estetik ameliyatı oldu.

Son yıllarda başarılı estetik ameliyatlarına imza atılan Malatya, Alman kadınların en büyük tercihleri arasında yer almaya başladı. Estetik operasyonlar için Malatya'ya gelen Alman bayanlar, daha çok meme küçültme, liposuction (yağ alma) ve kol germe ameliyatları yaptırıyor. Almanya'nın Düsseldorf şehrinde yaşayan Laudice Massunda(41), bir tanıdığı sayesinde Malatya'da özel bir hastaneden randevu alarak şehre geldi. Özel Gözde Akademi Hastanesi Plastik Cerrahi Uzmanı Doktor Hakan Aydoğan'a ulaşan Massunda, karın germe, liposuction (yağ alma) ve vücut şekillendirme ameliyatı oldu.

Plastik Cerrahi Uzmanı Doktor Hakan Aydoğan, yurt dışından estetik ameliyat için birçok hasta geldiğini kaydederek, "Yurt dışından gelen hastaların en çok tercih ettiği ameliyatları göğüs, liposuction ve karın ameliyatları oluşturuyor." dedi.

Malatya'da estetik ameliyat olan Laudice Massunda ise başarılı bir operasyon geçirdiğini ifade ederek, kendisini çok iyi hissettiğini söyledi.

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.