Selçuk Yavuz'un MEDYA FM'de konuğu Aydan Dalbastı ve Ramazan Aslan oldu
Selçuk Yavuz'un MEDYA FM'de konuğu Aydan Dalbastı ve Ramazan Aslan oldu
MEDYA FM / 19 Ekim 2021
İşte tüm detaylar...

Yapımcılığını ve Sunuculuğunu Haber Sitemizin İmtiyaz Sahibi ve Türkiye'nin en çok dinlenen Radyo'su MEDYA FM'in Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Yavuz'un yaptığı "Selçuk Yavuz ile Özel Yayın" programının 15 Ekim canlı yayın konuğu TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şube 2.Başkanı Aydan Dalbastı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Aslan oldu.

TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şube 2.Başkanı Aydan Dalbastı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Aslan 15 Ekim 2021 Cuma günü, Türkiye'nin en çok dinlenen Radyosu Medya FM’de "Selçuk Yavuz ile Özel Yayın" programının canlı yayın konuğu oldular.

Canlı yayında, “Gıda Güvenliği, Gıdada Bilgi Kirliliğinin Önlenmesi” konusunda bilgilendirmelerde bulunup, dinleyicilerin sorularını yanıtlayan TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şube yönetim kurulu üyeleri ilerleyen günlerde TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi ve Medya FM’in işbirlikleri, toplumsal sorumluluk faalşyetleri ve çalışmaları üzerinde konuştular.

NAME HABER

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.