Selçuk Yavuz'un MEDYA FM'de konuğu Av.Adem Yıldırım ve Av.Şengül Karslı oldu
Selçuk Yavuz'un MEDYA FM'de konuğu Av.Adem Yıldırım ve Av.Şengül Karslı oldu
MEDYA FM / 8 Kasım 2021
İşte tüm detaylar...

Yapımcılığını ve Sunuculuğunu Haber Sitemizin İmtiyaz Sahibi ve Türkiye'nin en çok dinlenen Radyo'su MEDYA FM'in Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Yavuz'un yaptığı "Selçuk Yavuz ile Başkanlar Konuşuyor" programının 05.11.2021 cuma günü canlı yayın konukları AK Parti İstanbul İl Başkan Vekili/Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı/Seçim İşleri Başkanı Av.Şengül Karslı oldu.

8 Ekim 2021 cuma günü "Selçuk Yavuz ile Başkanlar Konuşuyor" isimli programıyla MEDYA FM mikrofonlarına, dinleyicilerine merhaba diyen Selçuk Yavuz, her cuma saat 07.00 - 09.00 saatleri arasında canlı yayın konuklarıyla genel siyasetin, yerel siyasetin, siyasi partilerin teşkilat çalışmaları, belediye hizmetlerinin nabzını tutuyor.
 
Genel Siyaset, Yerel Siyaset ve Seçim Programlarının marka ismi Selçuk Yavuz her cuma saat 07.00 ile 09.00 aralığında canlı yayın programıyla Türkiye'nin en çok dinlenen Radyo'su MEDYA FM'de.
 
Başkanların ağırlandığı "Selçuk Yavuz ile Başkanlar Konuşuyor" programında Selçuk Yavuz'un 05.11.2021 cuma günü canlı yayın konukları AK Parti İstanbul İl Başkan Vekili/Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı/Seçim İşleri Başkanı Av.Şengül Karslı oldu.
 
Türkiye'nin en başarılı ve çalışkan isimlerinden, hukuk alanının marka şahsiyetlerinden olan AK Parti İstanbul İl Başkan Vekili/Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı/Seçim İşleri Başkanı Av.Şengül Karslı, AK Parti'nin Türk insanına ve siyasetine yaptığı hizmetlerden, başarılı çalışmalardan bahsetti.
 
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın ve ilgili birimlerin yaptığı faaliyetlerin konuşulduğu, 39 İlçe'de nasıl çalışmalar yapıldığı, gerçekleşecek seçimlerin hazırlıklarının ne aşamada olduğu ve AK Parti'nin hedeflerinin ve müjdelerinin, ilerleyen zamanlarda ne gibi hizmetler yapacağının konuşulduğu programı, milyonlarca dinleyici takip etti.
 
 
FREKANS: 94.0
 
 
( KAYNAK: NAME HABER ve GÜNCEL ANALİZ )

 

 

 

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.