Selçuk Yavuz'un MEDYA FM'de konuğu Evreşe Belediye Başkanı Dr.Ali Kamil Soyuak oldu
Selçuk Yavuz'un MEDYA FM'de konuğu Evreşe Belediye Başkanı Dr.Ali Kamil Soyuak oldu
MEDYA FM / 15 Ekim 2021
İşte tüm detaylar...
Yapımcılığını ve Sunuculuğunu Haber Sitemizin İmtiyaz Sahibi ve Türkiye'nin en çok dinlenen Radyo'su MEDYA FM'in Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Yavuz'un yaptığı "Selçuk Yavuz ile Başkanlar Konuşuyor" programının bugün canlı yayın konuğu Evreşe Belediye Başkanı Dr.Ali Kamil Soyuak oldu.
 
 
8 Ekim 2021 cuma günü "Selçuk Yavuz ile Başkanlar Konuşuyor" isimli programıyla MEDYA FM mikrofonlarına, dinleyicilerine merhaba diyen Selçuk Yavuz, her cuma saat 07.00 - 09.00 saatleri arasında canlı yayın konuklarıyla yerel siyasetin, belediye hizmetlerinin nabzını tutuyor.
 
 
Genel Siyaset, Yerel Siyaset ve Seçim Programlarının marka ismi Selçuk Yavuz her cuma saat 07.00 ile 09.00 aralığında canlı yayın programıyla Türkiye'nin en çok dinlenen Radyo'su MEDYA FM'de.
 
 
Belediye Başkanlarının ağırlandığı "Selçuk Yavuz ile Başkanlar Konuşuyor"programında Selçuk Yavuz'un bugün canlı yayın konuğu Evreşe Belediye Başkanı Dr.Ali Kamil Soyuak oldu.
 
 
Türkiye'nin en başarılı ve çalışkan Belediye Başkanlarından Evreşe Belediye Başkanı Dr.Ali Kamil Soyuak üç dönemdir Evreşe'ye yaptığı hizmetlerden, başarılı çalışmalardan, yaşadığı ve unutamadığı anılarından bahsetti.
 
 
Zaman zaman duyguların yoğun olduğu, dinleyicinin kilitlendiği muhteşem bir söyleşi gerçekleşti.
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.