clubfamilia2021sol
clubfamilia2021sag
clubfamilia2021
Oyuncu Çağlar Çorumlu'nun sanat güneşi Zeki Müren'i canlandırdığı reklam filmi sosyal medyanın gündeminde
Oyuncu Çağlar Çorumlu'nun sanat güneşi Zeki Müren'i canlandırdığı reklam filmi sosyal medyanın gündeminde
MAGAZİN / 8 Eylül 2021
İşte detay...
Daha önce Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazıp yönettiği ‘Arif V 216’ filminde Zeki Müren'i canlandıran oyuncu Çağlar Çorumlu bu kez bir reklam için kamera karşısına geçti. Çorumlu, ‘Sanat Güneşi’ Zeki Müren'i reklam filminde canlandırdı.
 
Kredi kartı reklamı sonrası sosyal medyanın gündeminde işte bu reklam var. Kimi kullanıcılar Çağlar Çorumlu'yu, Sanat Güneş'i Zeki Müren'e saygısızlık yapıldığı yorumuyla eleştiriyor, kimi kullanıcılar ise reklamı başarılı bulduğunu söylüyor.
 
Sanat güneşi Zeki Müren, bir dönem komedyenlerin kendisini taklit etmesi üzerine, "Neden rahatsız olayım?  Taklidi yapılan insan var olan insandır, aktüel insandır. Ayrıca naçizane arz edeyim benim de taklit yeteneğim vardır biraz" açıklamasını yapmıştı.
 
Oyuncular Nilgün Belgün ve Zafer Algöz yorumlarında Zeki Müren'in bu sözlerini hatırlattı. Nilgün Belgün konuya ilişkin twitter mesajında, “Zeki Müren reklamı kendisine saygısızlık mı oldu onu bilemem. Ben, onu tekrar hatırlattığı için mutlu oldum. Çağlar Çorumlu’yu da tebrik ederim, çok iyi canlandırmış. Taklitlerin aslını yaşattığına inanıyorum." dedi.
 
Zafer Algöz ise Sanat Güneşi'nin anısının yaşatıldığını söyleyerek, "Zeki Müren yaşasaydı, 'Tebrik ediyorum efendim' derdi. Alnından öperdi. Çünkü kendisi de reklam filmlerinde oynamıştı" dedi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.