clubfamilia2021sol
clubfamilia2021sag
clubfamilia2021
Hülya Avşar: 3 Konser var ve aslında ilk konser tehlikeli
Hülya Avşar: 3 Konser var ve aslında ilk konser tehlikeli
MAGAZİN / 24 Haziran 2020
Hülya Avşar yeni projesi için Avşar film ile anlaştı.
Hülya Avşar, kızı Zehre Çilingiroğlu ve eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile önceki gün Etiler'de Babalar Günü'nü kutladı. Hülya Avşar, mekan çıkışı gazetecilerle sohbet etti.
 
Hülya Avşar, kızı Zehra Çilingiroğlu ve eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile gecikmeli de olsa ‘Babalar Günü’ yemeği için bir araya geldi. Önceki akşam Etiler’de yemek yiyen gruptan ilk olarak Kaya Çilingiroğlu mekandan ayrıldı.
YENİ PROJEYLE DÖNÜYOR
 
Mekandan kızı ile birlikte ayrılan Hülya Avşar, gazetecilerle ayaküstü sohbet ederek, çok tartışılacak açıklamalarda bulundu. Yeni projesi için Avşar film ile anlaşan Hülya Avşar, müzikal hazırlığında olduklarını ve Ekim-Kasım aylarında hazır olacağını söyledi.
 
“HERHALDE EKİP KONTROL EDİYORDUR”
 
Önümüzdeki hafta Cuma günü, sahne alarak sezonu açmaya hazırlanan Hülya Avşar, basın mensuplarının “Pandemi döneminde rezervasyon durumunu kontrol ediyor musunuz?” sorusuna, “Herhalde bizim ekip soruyordur, bir sorun olacağını düşünmüyorum. Zaten yüzde 50 kapasite ile çalışılıyor, 3 konser var ve aslında ilk konser tehlikeli. Yani tehlikeli derken, zaman açısından insanlar gelir mi, gelmez mi? ama açık hava olacağı için problem yok” dedi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.