Mehmet Genç: Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcılığından ve memuriyetten ayrıldım
Mehmet Genç: Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcılığından ve memuriyetten ayrıldım
KÜLTÜR SANAT / 17 Şubat 2020
İşte detay...
Türk siyasetinde, akademide, spor ve STK faaliyetlerinde önemli işlere imza atan Medeniyet Yolcuları Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Genç, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcılığından ve memuriyetten ayrıldığını duyurdu.
 
İşte Başkan Mehmet Genç'in kamuoyuna yaptığı açıklamanın tamamı:
 
Saygıdeğer Dostlarım!
 
2009 yılından bu güne aşkla, inançla, gayretle Kadim ve kutlu şehir İstanbul’da ve gelişimin yeni adresi Sancaktepe’de engin tecrübe ve insan odaklı yönetim anlayışı ile eğitimden kültüre, spordan medya ve halkala ilişkilere ve mülkiyet problemlerine kadar bir çok alanda hak ve hakikat temelli, insanımızın derdine derman olmaya, devletimize ve milletimize yürekten bağlılıkla hizmet etmeye odaklanmış, milletimizin gönlünde iz bırakan hizmetler yapmaya gayret ettik.
 
Bu 10 yıllık süreçte müntesibi olmaktan büyük onur ve gurur duyduğum Ak sevdanın bir neferi olarak milletimizin gururu, ümmetin umudu, Millet sevdalısı Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşı; çalışkanlığı dürüstlüğü fedakarlığı ve vefasıyla her daim örnek aldığım Sancaktepe’nin efsane Belediye Başkanı İsmail Erdem başkanıma şükranlarımı sunuyorum.
 
Görev yaptığım dönem içerisinde başta mesai arkadaşlarım olmak üzere teşkilat mensuplarımıza, kamu yöneticilerine, sivil toplum kuruluşlarımıza meclis üyelerimize, muhtarlarımıza ve sakini olmaktan bahtiyar olduğum Sancaktepeli komşularımıza kalbi şükranlarımı sunuyorum.
 
Parçası olduğumuz dünyanın farklı noktalarında, farklı kademelerinde her daim üretmeyi, faydalı olmayı, insani davranmayı ve bunları bir değer yargısı haline getirip içselleştirmeyi gaye edinmiş biri olarak temel düsturumuz üreteceğimiz ve faydalı olacağımız yerde olmaktır.
 
Bu vesile ile Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcılığından ve memuriyetten ayrıldığımı tüm dostlarımla paylaşmak istedim.
 
Saygı ve muhabbetlerimle…
 
Mehmet Genç
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.