Geleneksel kültür-sanat iftarı Üsküdar Nevmekân Sahil’de gerçekleştirildi
Geleneksel kültür-sanat iftarı Üsküdar Nevmekân Sahil’de gerçekleştirildi
KÜLTÜR SANAT / 18 Mayıs 2019
Üsküdar Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Kültür-Sanat iftarı, bu yıl Nevmekân Sahil’de gerçekleşti.
Gerçekleştirilen iftar programına, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu Başkanvekili Prof.Dr.İskender Pala, İl Kültür Turizm Müdürü Dr.Coşkun Yılmaz, Milli Savunma Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Erhan Afyoncu, Hikmet Barutçugil, Prof.Dr.Uğur Derman, Prof.Dr.Fatma Çiçek Derman ve her yıl olduğu gibi birçok değerli konuk katılım sağladı. 
Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen gerçekleştirilen programda, ”Eğitim, kültür ve sanatta bir seviyeyi muhafaza etmek ve geçmek zorunda, hep güzel, hep kapsayıcı ve hep kalıcı hizmetler üretmeliyiz. Bu vizyonda bize güç ve destek veren, Üsküdar’ın kültür sanat hayatına renk katan siz dostlarımızla Geleneksel Kültür İftarımızı gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu.
Aynı zamanda 10.Üsküdar Sempozyumu kitabının lansmanının da gerçekleştiği iftar programında, Üsküdar Sempozyumu için hazırlanan kısa film gösteriminden sonra misafirlere 10.Üsküdar Sempozyumu kitapları hediye edildi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.