AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci: Birlikte olursak, her sorunun üstesinden geliriz
AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci: Birlikte olursak, her sorunun üstesinden geliriz
KÜLTÜR SANAT / 4 Kasım 2017
Malatya Tanıtım Günleri etkinliğine katılan AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.
Malatya Dernekler Federasyonu tarafından Yenikapı’da düzenlenen Malatya Günlerinde, şehrin yöresel lezzetleri, tarihi ve kültürel değerleri tanıtılıyor.
Etkinliğe, AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci'nin yanı sıra, AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Muharrem Ödemiş, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe ve Belediye Başkanları, Malatya Dernekler Federasyonu Başkanı Yılmaz Durmuş, Malatyalı iş adamları ve binlerce vatandaş katıldı.
BİRLİKTE OLURSAK, HER SORUNUN ÜSTESİNDEN GELİRİZ
 
Stantları gezen ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci, İstanbul’la Malatya arasında köprüyü sağlayan bu organizasyonu yapanlara teşekkür ederek; "Böyle güzel programlar, Malatya ile İstanbul arasındaki kardeşlik bağlarını güçlendiriyor. Büyük ve güçlü bir Türkiye için topraklarımızdaki bu zengin kültürü, kültürel çeşitliliğimizi yaşatmamız, ayakta tutmamız, çoğaltmamız ve sonraki nesillere aktarmamız gerekir” ifadelerini kullandı.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.