Orhangazi Belediyesi, Marmara Belediyeler Birliği tarafından İstanbul’da açılan Yerel Yönetimler Kitap ve Kültür Fuarı’na katıldı
Orhangazi Belediyesi, Marmara Belediyeler Birliği tarafından İstanbul’da açılan Yerel Yönetimler Kitap ve Kültür Fuarı’na katıldı
KÜLTÜR SANAT / 15 Aralık 2017
Orhangazi Belediyesi büyük fuarda.
Fuarda stant açan ve ilçeyi tanıtan materyallerin yer aldığı sergiyi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Av.Mevlüt Uysal ve Marmara Belediyeler Birliği üyesi Belediye Başkanları da ziyaret etti.
Fuar stantında Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, ziyaretçi Belediye Başkanlarını stantta ağırladı. 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Marmara Belediyeler Birliği Başkanı Av.Mevlüt Uysal, Marmara Belediyeler Birliği tarafından Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Yerel Yönetimler Kitap ve Kültür Fuarı’nın” açılışını yaptı.
Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’ndeki Rumeli Salonu’nda düzenlen “Yerel Yönetimler Kitap ve Kültür Fuarı’nın” açılışına Başkan Uysal’ın yanı sıra Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Marmara Belediyeler Birliği’ne üye belediye başkanları katıldı.
Fuarın açılışında konuşan Başkan Uysal, Marmara Belediyeler Birliği’nin ilk defa kitap ve kültür fuarı gerçekleştirdiğini belirterek, “Geçmişte belediyecilik denildiğinde sadece cadde, yol ve kaldırımlar düşünülür ve onlarla ilgili çalışmalar belediye faaliyeti olarak görülürdü. Ama devamında gördük iki kültür ve eğitim de belediyecilik adına olması ve yapılması gereken bir iştir” ifadelerini kullandı.
ORHANGAZİ BELEDİYESİ’DE BÜYÜK FUARDA YERİNİ ALDI
 
Marmara Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen Yerel Yönetimler Kültür ve Kitap Fuarı’nda 28 belediye ile birlikte Orhangazi Belediyesi de yer aldı. Fuarın açılışından sonra Orhangazi Belediyesi’nin stantında Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, stanta gelen ziyaretçileri ağırladı.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.