AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci: Birlik her sorunu çözer
AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci: Birlik her sorunu çözer
KÜLTÜR SANAT / 4 Aralık 2017
İşte tüm detaylar...
AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci, Maltepe Etkinlik Alanında bu yıl üçüncüsü düzenlenen ‘Bitlis Tanıtım Günleri’ne katıldı.
Bitlis Platformu tarafından organize edilen programa AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci’nin yanı sıra, AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Muharrem Ödemiş, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe ve Belediye Başkanları, Bitlis Platformu Yöneticileri ve binlerce vatandaş katıldı.
Etkinlik Alanında stantları tek tek gezen AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci’ye katılımcılar yoğun ilgi gösterdi.
AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci burada yaptığı konuşmada, Bitlis’in tarih ve medeniyet anlamında çok önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, tanıtım etkinliklerinin aynı zamanda birlik, beraberlik ve kardeşliği de pekiştirdiğini söyledi:
“Büyük ve güçlü bir Türkiye için topraklarımızdaki bu zengin kültürü, kültürel çeşitliliğimizi yaşatmamız, ayakta tutmamız, çoğaltmamız ve sonraki nesillere aktarmamız gerekir” ifadelerini kullanan Dr. Temurci, “Birlik ve beraberlik ülke kalkınması için çok önemli. Bizler bu coğrafyada bir ve beraber oldukça kardeşliğimizi hiç kimse bozamayacak” dedi.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.