AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci, Ordu'luları en önemli etkinliklerinde yalnız bırakmadı
AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci, Ordu'luları en önemli etkinliklerinde yalnız bırakmadı
KÜLTÜR SANAT / 14 Ekim 2017
Bu yıl 7’ncisi düzenlenen Ordu Tanıtım Günleri etkinliğine katılan, AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.
Ordu Valiliği himayelerinde, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Dernekler Federasyonu iş birliğiyle Yenikapı’da düzenlenen Ordu Günlerinde, şehrin yöresel lezzetleri, tarihi ve kültürel değerleri tanıtılıyor.
Etkinliğe, AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci'nin yanı sıra, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Muharrem Ödemiş, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe ve Belediye Başkanları, Ordu Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Celalettin Dervişoğlu, Ordulu iş adamları ve binlerce vatandaş katıldı.
KÜLTÜREL DEĞERLERİMİZİN KORUNMASINA KATKI SAĞLIYOR
 
Stantları gezen ve vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılanan AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci, İstanbul’la Ordu arasında köprüyü sağlayan bu organizasyonu yapanlara teşekkür ederek; sözlerini şöyle sürdürdü: “TÜİK rakamlarına göre İstanbul’da Ordulular nüfus olarak ikinci sıradadır. Böyle güzel programlar, Ordu ile İstanbul arasındaki kardeşlik bağlarını güçlendiriyor. Kültürel değerlerimizin korunmasına katkı sağlıyor. İllerimizin kültürel bağımsızlığının korunması, ulusal bağımsızlığın teminatıdır. Büyük ve güçlü bir Türkiye için topraklarımızdaki bu zengin kültürü, kültürel çeşitliliğimizi yaşatmamız, ayakta tutmamız, çoğaltmamız ve sonraki nesillere aktarmamız gerekir. Küresel kültürün, yerel kültürleri yok etmesine müsaade etmeyeceğiz.”
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.