clubsoleklamsol
clubsag
clubfamila
Muharrem Kaşıtoğlu'na Tiyatro dünyasından büyük destek
Muharrem Kaşıtoğlu'na Tiyatro dünyasından büyük destek
KÜLTÜR SANAT / 6 Ekim 2017
İşte tüm detaylar...
Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Muharrem Kaşıtoğlu'na toplumun her kesiminden olduğu gibi tiyatro ve sanat dünyasından da destek yağıyor.
 
Ünlü tiyatrocu Sevtap Çapan da Muharrem Kaşıtoğlu için destek mesajı yayınladı:
 
"Bizi büyük bir nezaketle ağırlayan Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Sayın Muharrem Kaşıtoğlu 'na saygılarımızla... "
 
- TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ BEYKOZ ŞUBESİ -
 
İlk tanışmamızda sizin için bu sözleri dile getirmiştim.
 
Bize sunduğunuz nezaketiniz, sıcak sohbetiniz, iyi niyetiniz, ilginiz, pek çok ortak noktada buluştuğumuz fikirleriz, özellikle duyarlılığınızı yansıtan sanatsal görüşleriniz sizi daha en baştan sevmemize neden olmuştur.
 
Beykoz'un sahip olduğu değerlerden biri olduğunuzu düşünüyorum.
 
İnsanların nereden, hangi partiden olduğunun önemini yitirdiği, sadece insan olmasının altının çizildiği bir dünyanın olması umudu içindeyim. O zaman hoşgörü daha sıklıkla karşılaşacağımız bir şey olurdu.
 
Aynı amaç için yola çıkıldığında birarada olan insanlar birbirini kollar, kol kırılır yen içinde kalır. Evet, genel olarak bu görüşteyim. Lakin bazen işler, işleyişler ayyuka çıktığında, herkesin gözü önünde cereyan eden şeyler olduğunda bu kural kendiliğinden yıkılır. O noktada insanlar yine iyi niyet içinde fikirlerini söyleyebilmelidirler. Bu fikirler aslında bundan sonrası için yapıcı bir yaklaşım içermektedir. Hata ya da eksikler dile getirilmezse ilerleme de gerçekleşmez kanaatindeyim.
 
Görevinizden ayrılma durumu yaşandığı için üzgünüm. 
 
Derneğimizin tabelası için teşekkür ziyaretinize bile gelememiştik henüz...
 
Benim için ve pekçok kişi için Beykoz'un samimi ve parlak yüzü olmaya devam edeceğinize eminim. Her ne yapacak olursanız olun...
 
Yolunuz ve bahtınız açık olsun pek kıymetli sayın Muharrem Kaşıtoğlu
 
SEVTAP ÇAPAN
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.