bioreklamsol
biosag
bioreklam
Avatar filmi hayranlarına müjde
Avatar filmi hayranlarına müjde
KÜLTÜR SANAT / 15 Nisan 2016
Gişede hasılat rekoru kıran Avatar filminin yenileri yolda. Ünlü yönetmen James Cameron, seriyi beşlemeyi planladıkları açıkladı. Daha önce dört Avatar filminin çekilmesi de planlanıyordu ama senaryo çalışmalarında serinin beşe tamamlanmasına karar verildi. Serinin ikinci filmi ise 2018'de gösterimde olacak.
2009'da tüm dünyada büyük ses getiren filmin beşincisinin de çekilmesi planlanıyor, açıklama filmin yönetmeni James Cameron'dan geldi. Cameron, Avatar'ın ikinci, üçüncü ve dördüncü filmlerinin senaryonun tamamlanmasına yetinmeyeceğini söyledi.  Bu serinin beşinci filmle tamamlanması planlanıyor.
 
 Cameron, serinin yeni filmlerinin harika olacağının garantisini verdi, senaryo ekibinin çalışmalarını harıl harıl sürdüğünü vurguladı.   Avatar'ın ikinci filminin 2018'de gösterime gigirmesi hedefleniyor. Üçüncü film 2020'de dördüncü film 2022'de beşincisiyse 2023'te beyaz perdeye gelecek.  
 
Yeni Avatar filmleri hep Noel zamanlarında gösterimde olacak. Noel döneminin seçilmesinin nedeni rakip film serisi Star Ears'un da yeni gösterimler için aynı tarihleri tercih etmesi. Star Wars'un (Yıldız Savaşları) sekizinci filminin 2017'de Noel döneminde gösterime girmesi planlanıyor.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.