clubfamilia2021sol
clubfamilia2021sag
clubfamilia2021
DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl: Erzurum esnafı ve iş adamları sıkıntı içinde
DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl: Erzurum esnafı ve iş adamları sıkıntı içinde
GÜNDEM / 12 Ağustos 2021
İşte tüm detaylar...

DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl, erzurumdanhaberler’in konuğu oldu.
 
Kurucu İl Başkanı olarak atandığı günden itibaren yaptıkları çalışmaları özetleyen, önümüzdeki dönem için de hedeflerini sıralayan ve İlçe gezileri sırasında yaptığı gözlemlerinden yola çıkarak bir değerlendirme yapan A.Vahit Bingöl, hem iddialı laflar etti, hem de bir yerlere mesaj gönderdi.
 
Özellikle sivil toplum kuruluşlarının halkın sorun ve sıkıntılarına karşı duyarsız kalışlarını isim vererek eleştiren A.Vahit Bingöl, şehrin kıt kaynaklarının ve parasının çeşitli yollarla dışarıya aktarıldığına dikkati çekti.
 
Erzurum’da farklı alanlarda çok sayıda çalışma yapıldığını belirten ve “Gidin bakın ki, o işleri kim yapıyor” diyerek bir önemli konuya dikkat çeken Başkan A.Vahit Bingöl, Erzurum esnafının ve iş adamlarının sıkıntı içinde olduklarını belirtti.
 
DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A.Vahit Bingöl, başta Erzurum Ticaret ve Sahayı Odası (ETSO) olmak üzere Esnaf Sanatkarları Odaları Birliği ve Erzurum Ticaret Borsası yönetimlerine de sitem etti, “Benim anlamadığım, bu kurumlar, kuruluşlar niye var” diye sordu. (Kaynak: erzhaber)
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.