clubfamilia2021
DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Dr.Erhan Erol Sultangazi'de konuştu: Vatandaşımız dertli DEVA’sı da biz olacağız
DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Dr.Erhan Erol Sultangazi'de konuştu: Vatandaşımız dertli DEVA’sı da biz olacağız
GÜNDEM / 11 Ağustos 2021
İşte tüm detaylar...
DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Dr.Erhan Erol, İlçe turlarına seçim dönemlerini aratmayan performansta devam ediyor.
 
DEVA Partisi'nin en iddialı olduğu İlçe'lerden Sultangazi, DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Dr.Erhan Erol ve İl Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretiyle hareketlendi.
 
Eski Belediye Başkanları olması hasebiyle bölge halkı tarafından sevilen DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Dr.Erhan Erol'u, Sultangazi İlçe'sinin marka isimlerinden biri olan DEVA Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Yüksek İç Mimar Tarkan Yolat karşıladı.
 
DEVA Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Yüksek İç Mimar Tarkan Yolat, DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Dr.Erhan Erol'a, İlçe'de gerçekleştirilen geceli-gündüzlü çalışmaları aktardı, detaylı bilgilendirmelerde bulundu.
 
DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Dr.Erhan Erol Sultangazi'den tüm Türkiye'ye mesaj verdi.
 
İl Başkanı Dr.Erhan Erol yaptığı açıklamada şunları ifade etti:
 
"Sultangazi’de ilçe yönetimi ile bir araya gelerek planlamalarımızı gerçekleştirdik. Hiç durmaksızın çalışacağız. Vatandaşımız dertli DEVA’sı da biz olacağız."
 
Ali Babacan'ın kurduğu Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Sultangazi'de çok iddialı, İlçe halkının yoğun teveccüh gösterdiği DEVA Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Yüksek İç Mimar Tarkan Yolat'ın gerçekleşecek tüm seçimlerden birincilikle çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor.
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.