clubfamilia2021sol
clubfamilia2021sag
clubfamilia2021
Başkan Hüseyin Yıldırım'dan iftiralara sert ve net yanıt
Başkan Hüseyin Yıldırım'dan iftiralara sert ve net yanıt
GÜNDEM / 6 Nisan 2021
İşte tüm detaylar...
Gelecek Partisi Mali İşler Başkan Yardımcısı, Çanakkale'nin sevilen ismi Hüseyin Yıldırım açıklama yaparak hakkında sürdürülen iftira kampanyasına sert bir cevap verdi.
 
İşte Başkan Hüseyin Yıldırım'ın açıklamasının tamamı:
 
KAMUOYU BİLGİLENDİRMESİDİR 
 
- Son günlerde  yerel ve ulusal basında çıkan şahsımla ilgili haber konusunda kısaca olayı anlatmak gereği hasıl olmuştur.
 
- Konu ile ilgili yorumlarımı da içeren geniş açıklama ve bilgilendirme sağlığıma kavuştuktan sonra tarafımdan yapılacaktır.
 
- 27 yıldır Çan ilçemizde yaşamaktayım ve Mali müşavirlik yapmaktayım beni Çan’da aşağı yukarı herkes Çanakkale’de de bir çok kişi tanır.
 
- Mesleğim ve kişiliğim gereği her gün çok kişiyle görüşür ve sohbet ederim.
 
- Vaki olayın geçtiği yer 30 metre uzunluğunda bir alandır ve burada benim hem işyerim hem evim hem de oyun oynandığını söylenen  mekan bulunmaktadır. Buraya gelip giden herkes geçerken bana selam verir sohbet eder.
 
- 3 Nisan cumartesi günü saat 19:00 sularında arabamdan inip evime çıkmak üzereyken yan binadan arkadaşlar abi bir çay iç öyle çık deyince kıramadım çay içmeye gittim çay henüz gelmeden yaklaşık 3 5 dakika içinde polisler geldi ve polemiğe meydan vermemek için mekanı terk etmeye çalışırken ayağım kırıldı ve şu an hastanedeyim.
 
- Kağıt oynamasını severim ama ben burada kağıt oynamadım ve oynamıyordum.
 
- Mekanda bulunan ve bir kısmı  müşterim olan arkadaşlarımın davetini kıramadım.
 
- Geçen ramazan ayında da aynı olay yaşanmıştı sahur vakti ışığı gören arkadaşlar telefonla Çaya davet ettiler şıpıdık terlik ile ev kıyafetiyle gittiğim mekanı çayımı içerken 10 dakika sonra polisler bastı tesadüfe bakın!!!!
 
- Bana göre son derece insani bir durumla ilgili dikkatsizliğimin özeleştirisini elbette kendim yapacağım.
 
- Basına sonsuz saygım vardır bir haber kaynağından aldığı haberi yorumsuz bir şekilde yayınlayan basın kuruluşlarına diyeceğim bir şey yoktur. ANCAK YORUMLARIMI DAHA SONRA GENİŞ AÇIKLAMAMDA YAPACAK OLMAMA RAĞMEN VİCDANLI HERKESİN EN FAZLA DİKKATSİZLİK VEYA SORUMSUZLUK OLARAK ELEŞTİREBİLECEĞİ BU DURUMDAN BİR KATİL,UYUŞTURUCU TACİRİ, İHALE CUKKACISI , HAK YİYİCİ, RÜŞVETÇİ KADAR KRİMİNAL BİR TİP YARATANLARI TEBRİK EDİYORUM. HAYRETLE İZLİYORUM.
 
- Onlara bir kıyak da benden olsun çocukken köyde çilesiz  İsmail dayının bahçeden erik çalmışlığım, Orta okulda tarih dersinde kopya çekmişliğim vardır. Ayrıca trafikte arasıra hız sınırını aşarım.
 
- Ben itibarı için yaşayan başı dik bir adamım ve İYİLEŞTİKTEN SONRA GÖZLERİNİN İÇİNE BAKARAK KONUŞACAKLARIM VAR VE BİLSİNLERKİ HER KUŞUN ETİ YENMEZ. 
 
Kamuoyunun bilgisine sunarım. 
 
Saygılarımla,
 
Hüseyin YILDIRIM
 
(KAYNAK:  NAME HABER)
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.