clubfamilia2021sol
clubfamilia2021sag
clubfamilia2021
İYİ Parti Genel Sekreteri Av. Uğur Poyraz bugün saat 16.00'da canlı yayında
İYİ Parti Genel Sekreteri Av. Uğur Poyraz bugün saat 16.00'da canlı yayında
GÜNDEM / 5 Nisan 2021
İşte detay...

İYİ Parti Genel Sekreteri Av.Uğur Poyraz 5 Nisan Pazartesi (bugün) saat 16.00’da HALK TV'de "Fatih Ertürk ile Günün Raporu" programının canlı yayın konuğu olacak.

Av.Uğur Poyraz kimdir?

1977 Yılında Emirdağ’da doğan Uğur Poyraz; ilk, orta ve lise eğitimini Ankara Yükseliş Koleji’nde tamamladı. Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Kamu Hukuku Anabilim Dalı’nda Anayasa Hukuku alanında akademik çalışmalar yapan Uğur Poyraz; “Çıkar Amaçlı Suç Örgütlerinin Uyum Yasaları Çerçevesinde Anayasal Değerlendirilmesi” başlıklı teziyle yüksek lisansını tamamladı. Anayasa Hukuku yanı sıra sınıraşan suçlar ve örgütlü suçlar konularında da uzman olan Uğur Poyraz; 19 yıldır kendi kurduğu hukuk şirketi bünyesinde avukatlık yapmaktadır. Sanayici ve iş insanı olarak turizm ve sağlık alanlarında çeşitli yatırımları bulunan UğurPoyraz; evli ve bir çocuk babasıdır.

NAME HABER

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.