hilmisol
hilmisag
hilmiust
Başkan Hasan Basri Özdemir'den, Muhtar Emrullah Özdemir'e hayırlı olsun ziyareti
Başkan Hasan Basri Özdemir'den, Muhtar Emrullah Özdemir'e hayırlı olsun ziyareti
GÜNDEM / 26 Nisan 2019
İşte detay...

Türkiye'nin en büyük üçüncü mahallesi olan İstanbul İl'i Sultangazi İlçe'si 50.Yıl Mahallesi Muhtarlığı'nı kazanan Emrullah Özdemir'e hayırlı olsun ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor.

Merkez Parti Sultangazi İlçe Başkanı, Mertler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı, Neşve Cafe Sahibi İş Adamı Hasan Basri Özdemir, 50.Yıl Mahalle Muhtarlığı'na gelerek Muhtar Emrullah Özdemir'i tebrik etti, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Hasan Basri Özdemir; bu başarıyı sadece bir mahalle muhtarlığı kazanımı olarak değerlendirmemek gerekir, Türkiye'nin bugünkü yapısında birkaç İl'den ve birçok İlçe'den daha fazla nüfusa sahip olan 50.Yıl Mahallesinde Muhtarlık yarışını kazanmak çok büyük bir başarı ve bu başarıdan dolayı da değerli hemşehrim Emrullah Özdemir'i yürekten tebrik ediyorum dedi.
 
50.Yıl Mahallesi Muhtarı Emrullah Özdemir de Başkan Hasan Basri Özdemir'e; yapmış oldukları ziyaret ve göstermiş oldukları nezaketten dolayı teşekkür ederim dedi.
 
Ziyaret resim çekiminin ve güzel temennilerin ardından son buldu.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.