hilmisol
hilmisag
hilmiust
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi’ye bağlı dış mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi’ye bağlı dış mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı
GÜNDEM / 18 Haziran 2018
İşte detay...
AK Parti Bursa Milletvekili adayı Zafer Işık, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve teşkilat mensupları, bayramın ikinci gününde Orhangazi’ye bağlı dış mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştılar.
 
AK Parti Orhangazi İlçe teşkilatı Ramazan Bayramının ikinci ve üçüncü gününde dış mahalleleri tek tek dolaşarak vatandaşlarla bayramlaştı. Bayramın ikinci günü İznik Gölü’nün güney yakasında bulunan mahalleleri, üçüncü gününde ise güney yakadaki dış mahalleleri gezen Ak Parti Bursa Milletvekili adayı Zafer Işık, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ak Parti ilçe başkan vekili Fahrettin Uludağ ve teşkilat mensupları, mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri ile bir araya gelip vatandaşlarla bayramlaştılar. Bayramın üçüncü günü ise Milletvekili adayı Ahmet Kılıç’ın katıldığı bayramlaşma gezisinde Ak Partililer dış mahallelerde kapı kapı gezerek vatandaşların bayramını kutladılar.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.