Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi Kent Konseyi Çocuk Meclisi’nin toplantısına katıldı
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi Kent Konseyi Çocuk Meclisi’nin toplantısına katıldı
GÜNDEM / 31 Mart 2018
İşte detay...

Orhangazi Kent Konseyi binasında gerçekleşen toplantıda Çocuk Meclisi üyeleri daha önceki toplantılarında kurulan çalışma grupları ve yapılacak çalışmalar ile ilgili Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’a bilgi aktardılar.

Aynı zamanda Kent Konseyi Başkanlığı görevini de yürüten Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Çocuk Meclisi’nin toplantısına katıldı.

Çocuk Meclisi üyelerinden gelen talepleri dinleyen Başkan Neşet Çağlayan, Tenis, Halkoyunları, Bisiklet Yolu, Tiyatro, müzik çalışmaları ve gezi organizasyonları ile ilgili çocuklardan gelen taleplere yanıt verdi.

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, çocuklar için yeni dönemde onlardan gelen tüm talepleri karşılayacaklarını, bir çoğu ile ilgili zaten çalışmaların da bulunduğunu ifade etti.

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, tenis severler için daha önce Göl Sahilinde bir tenis kortu hizmete soktuklarını belirterek, bundan sonraki dönemde farklı bir noktaya daha tenis kortu inşa etmeyi planlıyoruz dedi.

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, bunun yanı sıra çocuklarımızın kullanımına sunulacak bir çok kültürel ve sportif etkinliklerle bu etkinlikler için tesisleri de teker teker hizmete sokuyoruz dedi.

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.