clubsoleklamsol
clubsag
clubfamila
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal: Allah'ın izniyle Türkiye'nin yatırım ortamı geliştikçe dolar daha da düşecek
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal: Allah'ın izniyle Türkiye'nin yatırım ortamı geliştikçe dolar daha da düşecek
GÜNDEM / 30 Eylül 2017
Mahir Ünal, Kahramanmaraş Gıda Tarım ve Hayvancılık Çalıştayı'nda konuştu.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, partisinin iktidara geldiği günden bu yana büyüyerek, sorunlarını aşarak yoluna devam etmeye çalıştığını dile getirdi. 
 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, şöyle devam etti:
 
"Türkmenlere yönelik insani yardımı uluslararası mahkemeye götürecek kadar garip bir muhalefet var. Bu milletin güçlü iradesi olduğu için Türkiye 15 yıldır ayaktadır. Tüm bunlar olmasaydı, Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lider çıkarmasaydı, 15 yılda bu ülkeye neler yaparlardı bir düşünsenize. Çevremiz ateş çemberiyken ülkemiz yoluna devam ediyor. Birileri Kuzey Irak'ta bağımsızlık fısıldarken, kuzey Suriye'de PKK'ya devlet olma hayali fısıldarken, Türkiye halen bir istikrar adası olarak durmuyor mu?
 
Sömürü sonrası sistemlerde gelişmekte olan ülkelerin öz güvenine saldırmaya başladılar. Şimdi bizim halen kendi öz güvenimizle hem içerde hem dışarda mücadele ediyorlar. Ocak ayında dolar 5 liranın üstünde olacak dediler, birçok kişi de inandı. Birileri psikolojiyi, inancımızı bozmaya çalışırken, Cumhurbaşkanımız çıkıp 'elinizdeki dolarları bozdurun' dedi. Dolar 3,30-3,50 bandına kadar düştü. Allah'ın izniyle Türkiye'nin yatırım ortamı geliştikçe daha da düşecek. Yeter ki kendimize inanıp güvenelim, kendi hakikatimizi görelim."
 
Birlik ve beraberlik çağrısında bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İslamiyet'te de bunun önemine işaret edildiğini anımsattı.
 
Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan törende, Akdo Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu'nun konuşmasının ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, süt işletme fabrikasına geçerek açılış kurdelesinin getirilmesini bekledi. Bu sırada fabrika çalışanları açılış için özel hazırlanan 2 metre uzunluğunda dondurma getirdi.
 
Kurdele yerine özel olarak hazırlanan 2 metre uzunluğundaki dondurma, motorlu testereyle kesildi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, daha sonra tesisi gezerek yetkililerden bilgi aldı.
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.