clubsoleklamsol
clubsag
clubfamila
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti İstanbul İl Başkanlığında istişare toplantısına katıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti İstanbul İl Başkanlığında istişare toplantısına katıldı
GÜNDEM / 25 Eylül 2017
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda düzenlenen “Genel İstişare ve Değerlendirme Toplantısı”, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapıldı.
AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci’nin ev sahipliğinde yapılan toplantıya, Bakanlar, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları, AK Parti Grup Başkanvekilleri, İstanbul Milletvekilleri, AK Parti İstanbul İl Yürütme Kurulu Üyeleri ile İlçe ve Belediye Başkanları ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeleri katıldı.
İstişare toplantısında, Kadir Topbaş'ın istifasıyla ortaya çıkan yeni duruma dair teşkilat mensuplarıyla görüş teatisinde bulunuldu. Toplantıda ayrıca önümüzdeki yerel seçimler ışığında nelere dikkat edilmesi gerektiği hususlarında görüş alışverişinde bulunuldu.
 
 
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda basına kapalı gerçekleştirilen toplantı, yaklaşık 3 saat 30 dakika sürdü.
Toplantıda, kamu görevlerinde süreklilik söz konusu olduğundan, bundan sonra neler yapılabileceği, gelecek yerel seçimler ışığında nelere dikkat edilmesi gerektiği hususlarında görüş alışverişinde bulunuldu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, saat 18.30'da AK Parti İstanbul İl Başkanlığı binasından ayrılırken, kendisine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlarla selamlaştı ve bir süre aracından inmeden sohbet etti. 

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.