clubsoleklamsol
clubsag
clubfamila
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya: Siyaset yerelde başlar
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya: Siyaset yerelde başlar
GÜNDEM / 22 Eylül 2017
İstanbul'un Esenyurt İlçe Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu tarafından Van'ın İpekyolu İlçesinde yapılacak Yaşam Merkezi ve Park Projesinin temeli atıldı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya ve Esenyurt İlçe Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, İpekyolu Belediyesi'ne bağlı Esenler Mahallesi'nde 20 dönüm alan üzerine yapılacak kültür ve yaşam merkezi ile parkın temel atma töreninde birer konuşma yaptılar.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Van'ın güzel bir kent olduğunu ve 35 yıldan bu yana kenti ve gelişimini yakından takip ettiğini söyledi. 
Siyaset kurumunun en temel görevinin şehirlere ve halka güzel hizmetler yapmak olduğunu vurgulayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, şu değerlendirmelerde bulundu:
"Van, yapılan hizmetlerle gelişmesini sürdürüyor. Ulaşım, sağlık, eğitim konusunda önemli yatırımlara ev sahipliği yapıyor. AK Parti olarak kayyım olan yüze yakın belediyemizin her birine büyük şehirlerimizden bir belediyeyi kardeş olarak verdik ve bu belediyelerimizin kayyım olan ilçelerdeki arkadaşlarımıza destek vermesini istedik. İlk etapta teknik konularda desteklerini istedik ama bu bir adım daha ileriye gitti, hizmetlere ve projelere dönüştü. Şu ana kadar 100'e yakın belediyede 300 milyon liradan fazla hizmet yapıldı. AK Parti olarak yerel yönetimleri önemsiyoruz. Siyaset yerelde başlar. Yereldeki başarı sizi iktidara taşır. Yerel yönetimlerin hizmetlerinin kendi ilçelerine kendi sorumluluk sahalarına yapması önemli ama bunu paylaşması çok daha önemli." 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.