bioreklamsol
biosag
bioreklam
Dr.Arif Arslan: Dua edelim her şeyin düzelmesi için
Dr.Arif Arslan: Dua edelim her şeyin düzelmesi için
GÜNDEM / 16 Temmuz 2016
İlahiyatçı, Yazar ve Haber Sitemizin Köşe Yazarı Dr.Arif Arslan'dan çok önemli açıklamalar ve dua...
Bu ülke darbelerden ve darbecilerden çok çekti. Hiçbir şekilde ve hiçbir gerekçeyle darbeye teşebbüs, destek veya müsamaha kabul edilemez.
 
Geçmişimiz hâlâ unutamadığımız acı ve gözyaşları ile dolu. Onları tekrar yaşamak istemiyoruz.
 
Yüce Allâh milletimize vatanımıza tuzak kuranların tuzaklarını ters yüz eylesin. Bizlere de sağduyu ve samimiyetle kardeşlik bilinci versin.
 
Bu aciz kardeşini sevip sayan güzelötesi arkadaşlarımla güzel ülkemin iyi kalpli insanlarından tek isteğim sağduyulu davranmaktır.
 
Dertleşmek sorularınıza cevap almak istediğinizi biliyorum ama inanın şu an paramparçayım dua edelim her şeyin düzelmesi için, sakin olalım.
 
DUA:
 
Ey Rabbimiz! Bize merhamet et bizi affet ve başımızdaki sönmeyen fitne ateşini rahmetinle söndür. Bizi birlik ve beraberlik içinde yaşat!
 
Ey Rabbimiz! Bize engin rahmet ve mağfiretinle muamele et; amellerimize göre değil!
 
Ey Rabbimiz! Sadece senin lütfuna ve inayetine sığınıyor sadece senden yardım diliyoruz. Ülkemize huzur ve sükunet ihsan eyle!
 
Ey yüce Rabbimiz! Ülkemizi darbelerle geriletmek ve batırmak isteyen kötü niyetli hain emeller peşinde olanlara imkan ve fırsat verme!
 
Ey Rabbimiz! Üzerimizde dolaşan kara bulutları dağıt, huzur ve mutluluk güneşleri ve ılık meltemlerle gelen bereketli yağmurlar ihsan eyle!
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.