SELÇUK YAVUZ'UN CANLI YAYIN KONUĞU GÜRSEL TEKİN
SELÇUK YAVUZ'UN CANLI YAYIN KONUĞU GÜRSEL TEKİN
GÜNCEL ANALİZ / 24 Mayıs 2013
YAPIMCILIĞINI ve SUNUCULUĞUNU, www.namehaber.com HABER SİTEMİZİN YÖNETİM KURULU BAŞKANI, RADYO-TV PROGRAM YAPIMCISI SELÇUK YAVUZ BEYEFENDİ'NİN YAPTIĞI "SELÇUK YAVUZ ile GÜNCEL ANALİZ" PROGRAMININ CANLI YAYIN KONUĞU CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI GÜRSEL TEKİN BEYEFENDİ.

Her hafta birbirinden farklı konu ve konuklarla Türkiye'nin güncel ve siyasi nabzını ölçen 'Selçuk Yavuz ile Güncel Analiz' programı bu hafta yine çok önemli bir ismi canlı yayın konuğu olarak sizlerle buluşturuyor.

Selçuk Yavuz ile Güncel Analiz programının 25 MAYIS 2013 Cumartesi (YARIN) tarihli canlı yayın konuğu CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) GENEL BAŞKAN YARDIMCISI GÜRSEL TEKİN BEYEFENDi.
 
Selçuk Yavuz ile Güncel Analiz 25 MAYIS 2013 Cumartesi saat 14:00 - 16:00 arasında Medya FM'de.
 
Canlı yayını www.medyafm.com.tr adresinden ve 93.9 Medya FM frekansından dinleyebilirsiniz.
 
Yayın detaylarını, yayın esnasında ve yayın bitiminde www.namehaber.com 'dan takip edebilirsiniz.

GÜRSEL TEKİN KİMDİR?

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, 17 Haziran 1964′te Ardahan Göle’de doğdu. Babasının adı Nazim, annesinin adı Heyrat’tır.

İş Adamı; Kars Alparslan Lisesini bitirdi.

Serbest ticaretle uğraştı. 1989 yılında Kadıköy Belediye Meclis Üyeliğine seçildi ve 1994-1997 yılları arasında Kadıköy Belediyesi Encümen Başkanlığı görevinde bulundu. 1997 yılında ise Kadıköy Belediye Başkan Vekilliği görevini yürüttü. 1999 yılında yeniden seçilerek, bu görevini 2002 yılına kadar sürdürdü. 2004 yılında bir kez daha Belediye Meclis Üyeliğine seçildi ve Belediye Başkanvekilliğinin yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği görevini üstlendi. Çeşitli gazete ve dergilerde makaleleri yayınlandı.

Orta düzeyde İngilizce bilen Tekin, evli ve 3 çocuk babasıdır.

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.