Selçuk Yavuz'un canlı yayın konuğu Ramazan Bingöl
Selçuk Yavuz'un canlı yayın konuğu Ramazan Bingöl
GÜNCEL ANALİZ / 30 Mart 2013
Her hafta birbirinden farklı konu ve konuklarla Türkiye'nin güncel ve siyasi nabzını ölçen 'Selçuk Yavuz ile Güncel Analiz' programı bu hafta yine çok önemli bir ismi canlı yayın konuğu olarak sizlerle buluşturuyor.

Selçuk Yavuz ile Güncel Analiz programının 30 Mart 2013 Cumartesi (Bugün) tarihli canlı yayın konuğu YAZAR, GAZETECi, GURME, RESTAURANT iŞLETME DANIŞMANI ve RAMAZAN BiNGÖL ET LOKANTASININ SAHiBi RAMAZAN BiNGÖL BEYEFENDi.
 
Selçuk Yavuz ile Güncel Analiz 30 Mart 2013 Cumartesi saat 14:00 - 16:00 arasında Medya FM'de.
 
Canlı yayını www.medyafm.com.tr adresinden ve 93.9 Medya FM frekansından dinleyebilirsiniz.
 
Yayın detaylarını, yayın esnasında ve yayın bitiminde www.namehaber.com 'dan takip edebilirsiniz.

RAMAZAN BİNGÖL KİMDİR?

1967 Şanlıurfa Birecik’te doğan Ramazan Bingöl; ilkokulu İstanbul’da okudu. Çeşitli sebeplerden dolayı iş yaşamına erken girmek zorunda kalan Bingöl, eğitimine devam edemedi. Daha sonraki yıllarda Orta Okulu ve Liseyi dışarıdan başarıyla bitirdi. Evli ve dört çocuk babası olan Bingöl, halen Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde yükseköğretime devam ediyor. Erken atıldığı iş yaşamının kendisine kattıklarını, tüm sektörün faydalanması için bir kitap haline getirerek paylaştı. 2005 yılında Timaş Yayınları’ndan çıkan ve 5. baskıya ulaşan Restoran İşletmeciliği-Restoran Ve Lokantalar Nasıl Yönetilir? adlı kitabı, Türkiye’de bu alanda yazılmış ilk ve tek eser olma sebebiyle sektörün el kitabı oldu.2010 yılında ise çıkardığı Restoran İşletmeciliğinde İşçi-İşveren ilişkileri adli kitabı ile de  tüm çalışma hayatına yeni bir soluk getirdi.Bir dönem Star ve İTO gazetelerinde “Mutfak Kültürü ve Hizmet Yönetimi” konularında yazılar yazmıştır. Halen Yeni Şafak gazetesinde yazmakta, ayrıca sektörel yönetim ve organizasyon konularında eğitim seminerleri ve konferanslar vermektedir.

Bulunduğu Görevler

Bir dönem Mega Center Gıda Sitesi İşletme Yönetim Kurulu Üyeliği, business Esnaf Hastanesi Yönetim Kurulu Üyeliği, MÜSİAD Gıda ve Tarım Sektörü Yönetim Kurulu Üyeliği, Türk Mutfak Vakfı’nın başkanı, Bayrampaşa Kızılay Şubesi Başkanlığı ve Tüm Aşçılar Federasyonu (TAF) Başkan Yardımcılığı,TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) Gıda Meclisinde Restoran-Lokantacıları temsilen meclis Üyeliği, İTO (İstanbul Ticaret Odası) Lokanta ve Kâfeleri temsilen meclis üyeliği ve 2010 Gıda Dernekleri Başkan Yardımcılığı Tüm Restoranlar, Lokantalar ve Tedarikçiler Derneği TÜRES’in de Yönetim Kurulu Başkanlığı  görevlerinde bulundu.

Devam Eden Görevleri

RB Group bünyesinde bulunan RB Et Lokantası ve Hepsi Lahmacun Yönetim Kurulu Başkanlığı, Restoran İşletme Daışmanlığı,İstanbul Esenler İl Genel Meclis Üyeliği, EDİM(Esenler Dayanışma İyileştirme Merkezi Derneği) Başkan Yardımcılığı görevlerine devam etmektedir.

YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.